Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Postrach rautů Júlia z metra nepřestává lhát: Za rozhovor chci 20 tisíc, zbožňuje mě Sámer a na dostihy chodím s ředitelem Prazdroje! Proč to jsou všechno lži?

Sámer se od Julie důrazně distancuje
Zdroj: eXtra.cz

Žhavá celebrita poslední dnů a členka tzv. Holubovy (Holubí) letky paní Júlia Kusková Klímová, kterou proslavilo drsné video z pražského metra a která se včera zajímavě rozpovídala o svém pozoruhodném životě obcházečky rautů, o sobě dnes ráno komunikovala přes prostředníka další zajímavé informace.

Žena, která včera stihla zaútočit na štáb TV Nova a podstoupit improvizovanou tiskovou konferenci, se rozhodla, že nebude už dál tajtrlíkovat médiím zadarmo.

Prostředník z jejího okolí, který je redakci znám, ale stydí se za kamaráčoft s Júlií, nám od divoženky vzkázal následující: "Za jakýkoli další rozhovor chce Júlia dvacet tisíc korun, nenechá na sobě parazitovat. A vyprošuje si, že by byla nějaká lůza. Pravidelně se s ní stýká Sámer Issa a chodí na dostihy do Chuchle s ředitelem Plzeňského Prazdroje, prý máte dávat pozor."

Ještě dodal, že Júlia bude žalovat deník Blesk (proč, to nevíme, ale tutově nebude) a prý je jí to fuk, protože ji živí "bratranec milionář".

Zpěvák Sámer Issa (28) se při vyslovení jména Júlia z metra pokřižoval, ač je muslim: "V životě jsem tu pošahanou babu nepotkal. Setkat se s ní, tutově bych si to pamatoval" a podobně na tom jsou i v Prazdroji, kde nám k paní z metra chystají tiskové prohlášení.

A do toho se na nás valí další maily od sousedů, pořadatelů rautů a kupodivu i kynologů. Máte se na co těšit.

Související články

Další články