Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Postrach baleťáka Harapese Fialová ve Varech mluvila o Gibsonovi ve středním rodě!

Postrach baleťáka Harapese Fialová ve Varech mluvila o Gibsonovi ve středním rodě!
Zdroj: herminapress.cz
Předchozí Další

Herečka Květa Fialová (84) si ráda pouští pusu na špacír a svou prostořekost často maskuje za stařeckou nerozvážnost. To, že dotyčnému málem způsobila infarkt a doživotní trauma, už si nepřipouští. Fialová dorazila do Karlových Varů na filmový festival a i tam filozofovala po svém.

Ještě máme v živé paměti začátek jara, kdy se na jednom večírku setkala Květa Fialová a Vlastimil Harapes, což by nebyl takový problém, kdyby ho kdysi herečka v pořadu Prostřeno nenazvala gayem (totiž neřekla to, o čem její kolegové taktně mlčí) a kdyby na přítomnost baletního mistra nebyla upozorněna a nesnažila se s ním jít přivítat. Harapes tehdy i bez piškotů dokázal několika baletními kroky přebrodit tamní prostor a Fialové utéct.

Do Varů byla Fialová pozvána, aby se zúčastnila oslav padesátého výročí natáčení snímku Ostře sledované vlaky, a když se jí novináři zeptali, co říká na kontroverzního herce Mela Gibsona, odpověděla: "Gibson? Kdo to je? No vím, že něco takového existuje. Tak si vyjel na výlet, no. Já jsem taky byla v Kambodži, tak to je pro něj asi něco podobného jako Česko," utrousila herečka.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy