Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Poslední slova před smrtí: Utýraná Viola (†34) se omlouvala bývalým partnerům

Zdroj: Facebook
+ Dalších 11 fotografií
svědectví
Utýraná Viola (†34), která umírala v nepředstavitelných bolestech v bratislavském přístavu, se podle jejích známých chovala před smrtí zvláštně. Už včera jsme vás informovali o zpovědi jejího bývalého přítele z Austrálie, kterého prosila, aby jí odpustil za to, že se s ním kdysi rozešla. Australan ale nebyl jediný, koho Viola prosila o odpuštění.

Violu všichni popisují jako slušnou, silně věřící mladou ženu, která se v životě neztratila. Tím spíše všechny šokoval způsob, jakým rodačka ze Sniny skončila. Před smrtí ji někdo obzvlášť brutálně týral. Viola zemřela při převozu do nemocnice na následky vnitřního krvácení.

I když policie spíše mlčí a veřejnost o postupu vyšetřování neinformuje, slovenská média jsou v získávání informací z Violina okolí o něco aktivnější. Deník pluska.sk uvedl, že se měla Viola před smrtí několika lidem omlouvat a prosit o odpuštění.

Podle dostupných informací se zdá, jako by se mladá učitelka angličtiny loučila. Kontaktovala prý své bývalé partnery, aby jí odpustili. Kromě Australana, o kterém jsme už informovali, údajně prosila o odpuštění u dalších třech mužů.

S naléhavostí je prý žádala, aby jí prominuli. Zatím ale nikdo nedokáže s určitostí říct, co tím Viola sledovala.

Do případu je zapleten i podivný náboženský spolek, se kterým se prý Viola v poslední době nepohodla a církev chtěla opustit. Členové církve i pastor o údajných neshodách mlčí a tazatele odkazují na policii.

Související články

Další články