Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poslední přání Karla Gotta dojímá k slzám: Týká se milovaných dcer Charlotte (12) a Nelly (10)!

Zdroj: Showpix
+ Další 4 fotografie
Dojemné přání
Karel Gott (79) si splnil sen a zahrál si s dcerkami Charlotte (12) a Nelly (10) ve filmu. Na středeční slavnostní premiéře sklidili úspěch. Přesto má Mistr ještě jedno velké přání, které se týká jeho milovaných holčiček. Jeho slova dojímají až k slzám!

Před pár týdny se o Karla Gotta všichni báli, kvůli zdravotním potížím totiž rušil vystoupení. Na středeční slavnostní premiéře svého nového filmu ale zářil štěstím a zdálo se, že je ve skvělé formě.

Gott si v pohádce zahrál spolu se svými dcerkami Charlotte a Nelly. A na červeném koberci se zpěvák svěřil s velkým přáním.

„Určitě bych moc rád chtěl přivést obě dceři k oltáři. Doufám, že se mi toto přání ještě splní,“ prozradil pro server idnes.cz. Zároveň uvedl, že je na milované dcerky náramně pyšný. "Obě holčičky jsou velmi talentované a z mého pohledu pro diváky i věrohodné. Zda se jednou vydají touto cestou, to už nechám jen na nich, hlavně aby je jejich budoucí povolání bavilo,“ dodal Gott.

Nezbývá než dodat, že Karlu Gottovi držíme palce, aby se mu přání vyplnilo. Snad mu s tím Charlotte a Nelly pomohou a až na to přijde čas, partnery si najdou co nejdřív.

Související články

Další články