Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Poslední KRVAVÉ ZATMĚNÍ desetiletí je tu: OHNIVÝ ÚPLNĚK ve LVU zvrátí lidské osudy!

Astro
Úplněk nastane v pondělí 21. ledna 2019 v 6:12 hodin, v ohnivém znamení Lva. Zároveň bude zatmění Měsíce. V určité oblasti se cítíte nehybní, jste jakoby zaseklí. Chce to sundat klapky a otevřít oči. Otevřete se tomu, co se vám tento úplněk snaží říct. Vykročte nově, nezatíženě a s lehkostí k novému začátku. Jak vás ovlivní a co vám přinese tento výjimečný krvavý Měsíc?

OHNIVÉ ZATMĚNÍ

Poslední úplné zatmění Měsíce tohoto desetiletí spatříme v České republice v pondělí v časných ranních hodinách. V Praze zapadá Měsíc 6 minut po skončení částečné fáze zatmění, úkaz tedy bude pozorovatelný v podstatě v celém průběhu. Úplné zatmění začne v okamžiku, kdy Měsíc najdeme téměř 20° vysoko nad obzorem na pomezí souhvězdí Blíženců a Raka. Samotné úplné zatmění potrvá 1 hodinu 2 minuty. Nastane tak úplné zatmění Měsíce, které bude navíc na dlouhá léta poslední svého druhu – další z našeho území spatříme až v září roku 2025. Měsíc během zatmění z oblohy nezmizí, neboť se na jeho povrch budou promítat odstíny pozemských červánků. Chytne tedy velmi neobvyklý naoranžovělý, cihlově červený či až hnědý odstín. Na nebi bychom tak mohli pozorovat vskutku pestrobarevný úplněk.

PLOĎTE A TVOŘTE

Úplněk ve znamení Lva významně ovlivňuje srdce. Vaše srdce teď maximálně potřebuje měsíční očistu od strachu. To vám pomůže začít s tím, co bylo pro vás do nynějška těžké změnit! Lev navíc rozproudí vaši touhu po romantice, kterou bude nutné ukojit, proto naplánujte výjimečný láskyplný okamžik. Proto zplodit potomka nebo vytvořit něco významného a krásného teď bude pro vás snazší než jindy! Je čas plodit a tvořit a měli byste to udělat, jen vám dodnes bránil strach. Zamyslete se proto, co vám brání osvobodit své srdce od strachu. Po čem toužíte a co potřebujete změnit?

PŘIPRAVTE SE NA VÁŠEŇ

Úplněk ve Lvu způsobuje, že toužíme milovat a být milováni víc než jindy, ve vzduchu je cítit jiskřivá atmosféra a napětí milostných her. Nemějte proto zábrany pozvat toho hezounka nebo tu sexy dračici na skleničku, do kina nebo na výstavu. Právě v tyto dny je přitažlivost silná a zábrany slabé. Udělejte něco nekonvenčního a neočekávaného!

OČISTĚTE SVOU MYSL A SRDCE

Lví úplněk je silný, jako znamení samo a pomůže všem, kteří ještě nezačali s tím, co potřebují, nebo je pro ně těžké udělat něco konečně jinak. Pomůže vám zbavovat se starých neodpuštěných zážitků, nejistot a špatných zkušeností. Dělejte, co cítíte, že vám dělá dobře, a už se nehoňte za přeludem! Úplňková zář odnese bolest, špatné návyky, strachy a bloky. Dopřejte si meditaci k pročištění mysli a hlavně svého srdce. Po důkladné očistě zjistíte, že vše je snazší. Že se vám najednou daří vše, na co sáhnete. Vaše vztahy jsou o tolik lepší, vytoužené mimčo může být počato, získávání nových zakázek jde jako po másle, finanční stabilita už pro vás není utopie, už věříte v nalezení své osudové lásky, protože jste uvnitř zjistili, že problém má vždy každý sám v sobě.

Související články

Další články