Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Poslední film Marie Poledňákové: 5 věcí, které jste nevěděli o snímku Líbáš jako ďábel!

Poslední film Marie Poledňákové: 5 věcí, které jste nevěděli o snímku Líbáš jako ďábel!
Zdroj: Falcon
+ Další 3 fotografie
Dva roky po natočení komedie Líbáš jako bůh se režisérka Marie Poledňáková pustila do pokračování. To nazvala Líbáš jako ďábel a opět sledujeme osudy dvou hrdinů, kteří našli svou lásku až v pozdějším věku a opouštějí své partnery. Natáčelo se tentokrát i v Maroku a o trapasy nebyla nouze. Co ale o filmu nevíte?

1. Všem navzdory

Kvůli nabídkám cestovních kanceláří chtěli producenti točit v Tunisku nebo Egyptě. Tam by totiž byly lepší podmínky. Jenomže s tím nesouhlasila režisérka Marie Poledňáková. Tahle lokalita pro ni byla "srdcovka" a ze svého přání neustoupila.

2. Kaskadér Kaiser

Ve filmu je několik akčních scén a ty měl za Oldřicha Kaisera v roli Františka odehrát kaskadér. Nakonec to ale zvládl herec sám, bez pomoci profíka. Klobouk dolů!

3. Nostalgie

Marie Poledňáková natočila takové klasické komedie, jako třeba S tebou mě baví svět, Jak vytrhnout velrybě stoličku nebo Jak dostat tatínka do polepšovny. Proto zůstali všichni v šoku, když při poslední klapce u tohoto filmu oznámila, že se jednalo o její poslední film.

4. Zmatky nejen ve filmu

Ve filmu jsou hrdinové pořád ve stresu a ve skutečnosti tomu nebylo jinak. Tereza Kostková a Eva Holubová málem zmeškaly letadlo z Madridu do Marrákeše. Během cesty zpět se dokonce ve Španělsku ztratil jeden člen štábu a do Prahy se vrátil až po dvou dnech!

5. Kde se natáčelo?

Kromě Prahy se štáb přesouval i do Afriky. V Maroku strávil 40 dní a většina záběrů se natáčela v Marrákeši. Dále se točilo v Essaouiře.

Související články

Další články