Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Posh svět podle Kateřiny Kristelové: Reklama na relax, ve které jsem se svlékla! Tohle je moje tělo!

Kateřina odjela do děsně posh rezortu, se kterým má techtle, ale kam si fakt jela odpočinout, soudě podle toho, že tam vartovala týden a vypadá happy. Natočila o tom video, na kterém je zajímavé nejen to, že je v něm tak skryté PR sdělení, že ho nepozná ani odborník!

Kateřina Kristelová (35) a její posh svět zavítaly do resortu, se kterým moderátorka v žádném případě nemá holport a kde platí jako každý jiný.

No tak dobře, trošku píárko to jako je, ale ono je asi co píárkovat. Jednak tam má Katka prsa a taky je tam pěkně a ve videu je slyšet pěnkava a strakapoud.

A co víc – v čase 1:08 ti bystřejší z vás v davu nemohou přehlédnout ZCELA NAHOU náhodnou kolemjdoucí modelku Nikol Moravcovou (27)!!!

Co je navíc důležité, Katka evidentně nikoho aktuálně nemá nastálo, jezdí sama a v místě pobytu se pohybuje nahoře bez, takže pokud jste krásní třeba jako náš šéfredaktor a máte k tomu odpovídající velikost penisu a intelektu, není co řešit, je třeba po Kateřině vystartovat, třeba až bude příště v resortu Svaté Kateřiny, kde se rozhodně nechová jako svatá.

P.S.: Žádáme resort o zaslání fakturačních údajů, případně chceme příště do té vířivky s Kateřinou!

Související články

Další články