Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Posh svět podle Kateřiny Kristelové: Kosmetické okénko pro holky a gaye, co čtou eXtra.cz! A pro heterosexuální kluky tipy na dárky!

Neúprosný posh svět Kateřiny!
Zdroj: archiv KK
Každý měsíc vám jako samozvaná kosmetická redaktorka servíruju novinky ze světa kosmetiky. Pavel tento počin ještě nedocenil, ale vzhledem k tomu, že nedávno měl na svém Facebooku fotku, kde byl silně nalíčený, v dámských šatech a s trvalou, čekám, že začne škemrat o tvářenky, brzy pochopí a zvedne mi plat.

Co hýbe v současnosti kosmetickým světem a čemu dávám palec nahoru a dolů?

1. Odličovací olej

Odličovací oleje jsem neměla ráda a trpěla jsem proti nim zbytečnými předsudky. Jsem velkou propagátorkou kvalitních mycích gelů, neumím se odlíčit pomocí vatových tamponků a mléka nebo oleje. Zkrátka voda a mýdlo mi odlíčí obličej vždycky spolehlivě. Olej od Saloosu, růžové dřevo, to ale docela obstojně prolomil. Obsahuje bio slunečnicový a sezamový olej a taky 100% esenciální olej, vitaminy A, E a F. Odličuje skvěle a hezky voní.

2. Krém

Za poslední dobu jsem si oblíbila hodně kosmetiku Lush, která je 100% vegetariánská, ručně vyráběná, má skvělý design a neskutečně voní. Million dollar moisturizer je bionický, výživný a hodně hydratační krém. Obsahuje med, bambucké máslo a jojobový olej. A skvěle rozjasňuje pleť. Má i vysoký faktor, takže ideální na přicházející letní období. Návštěva Lush je jak návštěva cukrárny, doporučuju, tohle antidepresivum funguje a nemá nežádoucí účinky.

3. Make-up

Na poli make-upu jsem zaznamenala jednu novinku. Reviderm. Make-up, který právě testuju a jsem touto německou kosmetikou hodně mile překvapená. Obsahuje zinek, spoustu vitaminů, hojí a léčí pleť, protože byla vyvinuta předními dermatology a kosmetičkami. Myslím, že může směle konkurovat renomovaným make-upům od Dioru a Chanelu. Asi největší kosmetické překvapení posledního období.

Co mě z aktuálního kosmetického sortimentu zklamalo? Vybrala jsem dva adepty!

4. Řasenka

Řasenka High Definition od NYC mně přijde jako totální přešlap. Řasy nijak neprodlužuje, stačí měsíc, aby byla vysušená, a kartáček, který má, je nevyhovující. Nedoporučuju, přestože cena je velmi nízká, dá se ve stejné relaci pořídit lepší varianta.

5. Stíny

Odstín metal glam 01 od Essence má barvu moře, navíc se třpytí a z regálu tento produkt jasně volal po vyzkoušení. Bohužel doma už mě čekalo jen zklamání. Donesla jsem ho napůl rozsypaný, na očích potom nedržel, třpytky byly všude okolo, jen ne na očním víčku, a celkově bylo lepší aplikovat ho prsty než štětečkem. Nekupovat!

Zavírám roletu u kosmetického okénka, jděte se přepudrovat a za měsíc se těším s novými produkty!

Související články

Další články