Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Porazila už definitivně rakovinu? Brendě z Beverly Hills 902 10 rostou vlasy, a dokonce vyrazila i s kamarádkou na skleničku!

Zdroj: facebook.com/profimedia.cz
+ Dalších 24 fotografií
Fanoušci seriálu Beverly Hills 902 10 jásají. Jejich oblíbená Brenda se poprala s rakovinou prsu a už se pomalu vrací do normálního života. Shannen Doherty (45) vyrazila s kamarádkou na skleničku vína a měla úsměv od ucha k uchu!

Představitelka Bredy Walsh Shannen Doherty (45) bojuje od roku 2015 s rakovinou prsu. Podstoupila chemoterapie a radioterapie, kvůli kterým přišla o vlasy. Jednu dobu to vypadalo, že se pomalu loučí se životem a boj vzdává Brenda je ale silná žena a vše překonala.

Se zákeřnou nemocí bojuje opravdu statečně. Dokonce už ukončila radioterapii a vrací se zpět do života. Je vidět, že zase nabírá sílu a je jí mnohem lépe. Dokonce vyrazila na skleničku vína se svojí kamarádkou, moderátorkou Chelsea Handler a náramně si to užily

Zveřejnily snímek, na kterém Brenda pije červené víno a na hlavě má černý hustý porost. Je vidět, že se skvěle baví a po tak náročném boji zase září Podívejte se do galerie, jak jí to sluší!

Související články

Další články