Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Populární herec ze Sherlocka Holmese Benedict Cumberbatch prozradil, jak mu šlo život: Únosci ho málem umučili k smrti!

Benedict Cumberbatch

Britský herec Benedict Cumberbatch (36), kterého si oblíbili diváci seriálu Sherlock, vysílaném na stanici BBC, prozradil Daily Mirror svůj hrůzný životní zážitek. Když v roce 2005 natáčel pro BBC v Jižní Africe seriál To The Ends Of The Earth, šlo mu doslova o život.

S jeho hereckou kolegyní Denise Black po natáčení zjistili, že jim někdo vypustil kola u auta. Zatímco se je snažili ve tmě vyměnit, přepadlo je šest ozbrojených mužů. „Zkontrolovali, jestli nemáme zbraně, vzali si naše cennosti, spoutali nás, hodili do auta a odvezli do buše,“ vyprávěl začátek příběhu Cumberbatch. Když auto zastavilo, vytáhli zločinci dvojici ven a přikázali jim kleknout si na zem s rukama za hlavou. „Slyšel jsem, jak Denise šeptá, Prosím, nezabíjejte ho. Najednou se otevřelo víko kufru a já viděl sebe, jak tam ležím s klaustrofobií a že mě zabijí. Odtáhli mě dál a řekli, že mi nechtějí ublížit, ale jestli udělám jednu chybu, zabijí mě. Potom jsem v dálce slyšel, jako by auto odjíždělo,“ líčil dál příběh herec. Po třech hodinách utrpení se oběti násilníků rozhodly odejít a zavolat policii.

Když se Benedict druhý den probudil v hotelu, štěstím, že přežil, se rozplakal. „Myslel jsem, že už nikdy neucítím teplo slunečních paprsků,“ dodal britský herec.

Mohlo by vás zajímat

Další články