Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Poprvé v historii: Americké námořnictvo potvrdilo, že na nahrávkách je UFO! VIDEO

Zdroj: archiv
mimozemšťani
Zpráva, na kterou čekal celý svět... Americké námořnictvo poprvé potvrdilo, že několik videí, která zachycují UFO na obloze, je pravých. Informovala o tom televize CNN. Záběry, na kterých létají neidentifikovatelné objekty, se omylem dostaly na veřejnost v letech 2017 a 2018.

První video, které je černobílé a zrnité, se objevilo na internetu na konci roku 2017. Okamžitě se stalo hitem. Natočil ho pilot letounu Boeing F/A – 18 Super Hornet. V záznamu je slyšet komunikace s jiným pilotem. "To je zas*anej dron, brácho," říká jeden pilot druhému. "Bože a letí to proti větru. Koukni na to, vole."

Další videa se na internetu objevila o rok později. Videa se nikdy neměla dostat na veřejnost. Teď se k záznamům poprvé vyjádřilo americké námořnictvo.

"Na vojenských záběrech jsou vidět neidentifikované letecké jevy," potvrdil CNN mluvčí námořnictva Joe Gradisher s tím, že pouze potvrzuje pravost celkem tří nahrávek. Byla natočena mezi prosincem 2017 a březnem 2018.

Nejde prý o ojedinělá setkání, ale jde o častější jev. "Představují bezpečnostní riziko pro naše letce a naše operace," doplnil Gradisher. Samotní piloti však tyto situace podle něj raději roky nehlásili z obavy, aby nebyli nařčeni z šíření teorií o mimozemšťanech.

Související články

Další články