Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Popelnicová Výměna manželek: Prapodivná jména synů a jídlo ze dna kontejneru za krámem

+ Další fotografie

V nové epizodě Výměny manželek na TV Nova se setkáme s rodinou, která žije v Mnichovicích, a to Viktorií (28), Matyášem (26), Kolomanem (9 měsíců) a Kasiánem (3). Do Výměny manželek rodinu přihlásila Viktorka. Matyáš to odsouhlasil s tím, že bude legrace a peníze se samozřejmě budou také hodit. Podívejte se na video od TV Nova.

Oba jsou volnomyšlenkáři, milují přírodu a vše, co je s ní spojené. Matyášovi se trochu nelíbí, jak Viktorka vychovává děti, je podle něj až moc benevolentní.

Na druhé straně se poznáme s Andreou (26), Tomášem (30) a Oliverem (3), kteří žijí v Nižních Lhotách u Frýdku-Místku. Partneři se poznali před pěti lety a prošli několika krizemi. Tomáš byl údajně hodně nevybouřený. Nyní říkají, že se jejich vztah hodně zlepšil a jsou spokojení.

To, že je rodina z Mnichovic velmi, ale velmi volnomyšlenkářská, pozná Andrea hned při svém příjezdu. Bude naprosto šokovaná z obydlí, ve kterém bude trávit deset dní. Jde totiž o chatku s velmi skromným zařízením a chaosem. Po několika dnech jí vyrazí dech situace vzniklá po nákupu v místním obchodě. Matyáš totiž vyrazí do popelnic za obchodním domem a nabere řadu potravin, které v nich najde. Podívejte se na reakci Andrey.


​Zdroj náhledové fotografie a videa: TV Nova

Související články

Další články

Nejnovější kauzy