Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ponižování, mlácení a šikana: Agresivní partner svlečené Žanety může i za její slepotu!

+ Další fotografie
Mladá Žaneta (24) se do soutěže přihlásila proto, aby dokázala, že i lidé s handicapem dokážou výborně uvařit a zorganizovat krásný večer. Problémy se zrakem má odmala, ale v jednu dobu se vše ještě víc zhoršilo.

Žaneta bojuje s očními problémy celý život. Sama popisuje, že její zdravotní stav je jako na horské dráze. Někdy je to opravdu zlé, jindy se to zlepší. Kvůli svým problémům nemůže pracovat a doma jí pomáhá spolubydlící a přátelé. Před rokem ji ale potkalo něco opravdu zlého. Měla totiž vztah s násilníkem, který nešel pro ránu daleko. Už tak slabé Žanetě ještě víc srážel sebevědomí a šikanoval ji.

Jednoho dne ale situace vygradovala.

„Měla jsem problémy se zrakem odmalička, ale fungovala jsem a viděla všechno, co člověk potřebuje. Je to rok, co se mi to po ataku expartnera zhoršilo,“ řekla mladá dívka deníku Aha!

„Když se to stalo, tak jsem viděla úplnou tmu a byla jsem ve stresu, protože jsem žila v šílených podmínkách. Neměla jsem prostor to řešit. Teď je to tak, že vidím sice rozmazaně, ale rozeznávám světlo a tmu i barvy. Myslím, že je to dočasné a ještě se to zlepší," říká o svém zdravotním stavu.

To jí ale nezabrání, aby se chovala jako pěkné kvítko a měla stále dobrou náladu. Když vázla zábava, tak si prostě vyhrnula triko a ukázala všem prsa!

Související články

Další články