Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Pomíjivá krása modelek: Podívejte se na 5 krásek, které bez make-upu vypadají úplně jinak

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

V reklamách a na stránkách časopisů působí slavné modelky jako dokonalé ženy. Jak ale vypadají tyto hvězdy po odlíčení a bez neupraveného zevnějšku? To jsme pro vás vypátrali a vy si teď můžete trochu navýšit pokleslé sebevědomí.

Mezi slavné divy, které potřebují hodně retuše a pečlivou práci odborníka, patří britská modelka Kate Moss (39). Sice se proslavila díky své neobyčejné tváři, ta je ale bez make-upu spíše podprůměrná.

Tyra Banks (39) vypadá v reklamách a na módních akcích božsky, když jí ale sem tam unikne fotografie s její pravou tváří, je to děs. K výrazu ufouna s velkou hlavou jí moc nepomáhá ani začínající plešatění, kvůli kterému musí nosit paruku.

Karolína Kurková (29) je sice mladá, svěží a žádoucí, ale to platí taky jen o momentech, kdy se po hodinách strávených u vizážistů vydá do společnosti. Jinak je celkem obyčejnou českou holkou.

V soukromí působí Cara Delevingne (21) jako praštěná puberťačka, které by si téměř nikdo nepovšiml. Když ale přijde na věc a ona na sebe nanese barvy-laky, změní se rázem v sexy šelmu.

Jeden z andílků Victoria's Secret Alessandra Ambrosio (32) musela být mezi „modelkovskou“ elitu vybrána omylem. Jediná věc, která ji spojuje s módním světem, je její vyzáblá postava. Nic eXtra krásného jsme na ní neshledali.

Související články

Další články