Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Pomatená představitelka Rudé Sonji (55): Měsíc po porodu vypadá, že je jednou nohou v hrobě!

To fakt myslí vážně?
+ Dalších 5 fotografií
Ne, před měsícem se nestala prababičkou ani babičkou, nýbrž pětinásobnou matkou. Představitelka Rudé Sonji Brigitte Nielsen (55) je už ve věku, kdy by měla kropit zahrádku a sklízet z ní rajčata a jahody, ale hvězda 80. let nelení. Přestože vypadá, že se brzy skácí k zemi!

Brigitte Nielsen musí být šílená a její italský hřebeček společně s ní. Práh padesátky už dávno překročila, přesto minulý měsíc porodila zdravou holčičku. Těhotenství vyžilé herečky se samozřejmě neobešlo bez neustálého dozoru lékařů a speciálních procedur, Nielsen si ale stejně dál mele svou, že na těhotenství stará není.

První dceru si tak dopřála jako dárek v pětapadesátým narozeninám, které oslavila před týdnem. Rodila ještě ve čtyřiapadesáti.

„Někteří si myslí, že jsem na mateřství moc stará. Ale kolik mužů má první dítě v šedesáti nebo sedmdesáti a nikdo jim nic neřekne? Rozumím, že se to nelíbí každému, ale je to můj život,“ nechala se nedávno slyšet v časopisu People.

Bývalka filmového Sylvestera Stallona (72) nejspíš užívá velké množství halucinogenů, jinak by podobné nehoráznosti nemohla veřejně pronášet. Vždyť herečka vypadá, že se jí každou chvíli podlomí kolena a skácí se k zemi. Je ve věku babičky a má vizáž prababičky!

V jednom má Brigitte pravdu. Je to její život. Ale tímhle nejvíc ublížila své malé dceři, jejíž děti dost pravděpodobně svou babičku nikdy nepoznají…

Mohlo by vás zajímat

Další články