Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Polštář jako ovladač a další tři super vychytávky, bez kterých se prostě neobejdete!

polštář jako dálkový ovladač
Zdroj: Gizmo

Pro milovníky technologických vychytávek a lidi, kteří jdou rádi s dobou, máme pár super tipů, jak si zpříjemnit jaro. Koupit je můžete na adrese zde

Chytrá sluchátka

Určitě znáte ten pocit bezmoci, když se vám při poslechu MP3 zamotají sluchátka do sebe. Čas i vztek vám ušetří nová sluchátka s úžasným vychytaným designem ve tvaru zipu Revoluční systém, který posiluje basovou složku, zesiluje intenzivní prožitek z hudby. Vyberte si ze široké barevné škály tu svojí barvičku!

Stylové repráčky

Už se vám určitě stalo, že jste si venku chtěli pustit hudbu, ale vaše reproduktory, které jsou příliš těžké a neskladné, jste raději nechali doma. Nebo jste si s přáteli chtěli poslechnout pár písniček, ale přes mobil nebo MP3 nebyla muzika skoro slyšet. Pro vás je tu Mighty Boom ball Tuhle stylovou barevnou kouli stačí přiložit například k pracovnímu stolu a můžete zvesela a hlavně nahlas vyhrávat.

Pryč se zbytečnými ovladači

Chcete si pustit svůj oblíbený pořad a nemůžete najít ovladač. Klasika. Každý má doma minimálně tři a neustále se ztrácejí neznámo kam. Nyní stačí mít pouze jeden. A to v podobě měkkého plyšového polštáře, který dokáže ovládat vaši televizi, DVD, satelit nebo set-top-box.

Máme volné ruce

Milovníci adrenalinu jistě ocení kameru, která bude odolná i v extrémních podmínkách. Potápět se za žraloky, lézt na vrcholky hor nebo jezdit na kole lze s outdoorovou kamerou, kterou jednoduše připevníte kamkoliv.

Související články

Další články