Zprvu to působilo jako špatný vtip, teď to vypadá na smutnou realitu. S informací přišel web expres.cz podle něhož kriminalisté během šetření došli k závěru, že Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka měli v září loňského roku jménem Řepkovy exmanželky Vlaďky Řepkové Bahenské vytvořit hned několik erotických inzerátů.

Skrz ně komunikovali s klienty a údajně je měli nabádat, aby na telefonní číslo Vlaďky Řepkové posílali vulgární SMS zprávy či jí volali. K inzerátům navíc prý přiložili hned několik fotografií poškozené Erbové (36), kterou označili přezdívkami „Romka007“ a „Cikanecka007“.

I když Kristelová s Řepkou tvrdili, že je to nesmysl, policie se zaměřila na stopování počítačové IP adresy. Následně lokalizovala místa, odkud byly založeny falešné profily a probíhala internetová komunikace. Mělo jít o celkem 3 eskortní inzeráty. Nejdříve šlo o inzerát na webu Sex.cz, kde proběhla platba v hotovosti v bance na Praze 4. Kriminalisté si vyžádali kamerové záznamy z toho dne, na kterých je údajně vidět Řepka a Kristelová, jak platí v hotovosti na přepážce.

Na dalším webu Amateri.com byl zveřejněn další falešný profil Erbové, za kterou někdo online chatoval s nadrženými uživateli portálu. Podle tvrzení expresu měla internetová aktivita probíhat z hotelu Légère Hotel Luxembourg v Lucembursku. Tam byli Kristelová s Řepkou ubytováni s amatérským fotbalovým týmem Amfora.

Řepkova exmanželka se k věci vyjádřila slovy, že jí je z jednání Kristelové a Řepky špatně. „Tímto činem udělali ostudu nejen sobě, ale hlavně svým dětem, blízkým a rodinám,“ uvedla.

Tomáš Řepka lítá v pořádném maléru. Za jízdu bez řidičáku v opilosti má podmínku. Exkluzivní vyjádření Tomáše Řepky najdete tady.