Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Policie neví, jak přesně řidička umřela. Čeká se na výsledky pitvy, která odhalí, co se při streamování šílené jízdy stalo

Co se přesně stalo?
Zdroj: TV Nova, Facebook
+ Dalších 13 fotografií
Děsivé video se ve čtvrtek 6. července objevilo na sociálních sítích. V autě sedí dvě mladé dívky a dělají si legraci ze zákazů. Zpívají, natáčejí se u toho a volají kamarádům. Stále zrychlují a vůz podle nich dosahuje rychlosti 140 km/h. Poté najedou na obrubník a auto narazí do protihlukové stěny u autobusové zastávky. Jedna z dívek nehodu nepřežila. Policie čeká na pitvu, která odhalí přesnou příčinu smrti.

Minulý týden Českem otřáslo video dvou mladých dívek v autě, které porušovaly předpisy a natáčely se u toho. S přibývající rychlostí vozu stoupal dívkám v krvi adrenalin a náramně si to užívaly. Video se objevilo na Facebooku jako live stream, takže mohl každý na této sociální síti vidět smrt takřka v přímém přenosu.

Nejdříve si zpívaly a poté začala řidička nebezpečně nabírat rychlost. „Samý zákazy, neřeším zákazy,“ říká a místo řízení se věnuje mobilu. Spolujezdkyně sleduje, kolik lidí je sleduje a pořád je natáčí. Jenomže o pár minut později končí legrace a dívka křičí „hej, kolik jedeš? ty p*čo, ty p*čo…“ a video končí nehodou. Je vidět, že se auto převrátí a mobil dotyčné vypadne z ruky. Následuje jenom děsivé ticho.

Podle médií najely na obrubník a poté do protihlukové dřevěné stěny. Jednu z dívek musel transportovat do nemocnice vrtulník. I přes snahy lékařů zraněním podlehla.

Zjišťovali jsme, jak daleko jsou vyšetřovatelé. Pořád prý čekají na výsledky pitvy.

„Žádné novinky nejsou, bude to záležitost minimálně na několik měsíců. Výsledky soudní pitvy zatím nejsou k dispozici a vyšetřování si převzala kriminální policie,“ uvedla tisková mluvčí mostecké policie nprap. Ludmila Světláková pro eXtra.cz.

Osudem dívek momentálně žije celé Česko. Smrt mladé Nikol byla velice tragické a na Facebooku se objevují dojemné komentáře, stejně tak jako nechutné a černé vtipy. Druhá dívka se nechází v nemocnici a je mimo ohrožení života.

Související články

Další články