Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Policie našla kufr s částmi ženského těla. Na dně jezera je čekalo ještě něco děsivějšího

Policie našla kufr s částmi ženského těla. Na dně jezera je čekalo ještě něco děsivějšího
Zdroj: FOTOKERSCHI.AT
+ Další 2 fotografie
Tajemný případ řeší policisté v Rakousku. Na břehu rakouského jezera Traunsee poblíž Salcburku našel kolemjdoucí podezřele vypadající kufr. Ihned na místo zavolal policii. Když ho otevřela, zažila šok. V kufříku bylo naporcováno ženské tělo. Policie prohledala celé jezero. Co tam našla?

V neděli odpoledne byly nalezeny dva kufry s částmi ženského těla přibližně 70leté ženy. Zarážející ale bylo, že v kufrech chyběla hlava. Nebylo ji tak možné identifikovat. Policie začala prohledávat celé jezero s domněním, že najde hlavu ženy.

To nejhorší je ale teprve čekalo. Další den našli na stejném místě tělo muže, který se utopil. To, co měl k sobě přivázané, nedokázal nikdo pochopit. Byly to betonové bloky a v jednom z nich byla zalitá chybějící hlava ženy.

Podle všeho se jednalo o vraždu a sebevraždu, kdy muž z německého Frankfurtu zavraždil svoji ženu a pak se šel sám zabít. Muž nejdříve ženu uškrtil, její tělo naporcoval, dal do kufrů a hodil do jezera. Ženě uřízl hlavu, kterou do kufrů nedával. Hlavu zazdil do betonu, který k sobě přivázal a šel se utopit.

Části těla i oblečení z kufru byly převezeny na soudní lékařství univerzity v Salcburku. Na mužském těle nebyly viditelné žádné známky násilí Je tedy stoprocentní, že se muž zabil sám. Podle policie jde o takzvanou rozšířenou sebevraždu. Pitvy mrtvých ve forenzním ústavu v Salcburku ještě nebyly dokončeny, toxikologická studie stále probíhá.

Totožnost zemřelých zatím není známa. Otázkou ještě zůstává, jak se muž dostal s ostatky ženy k jezeru. „Auto je ve hře, ale to je ještě jedna z nevyřešených otázek,“ řekl vyšetřovatel Mitterlehner. Doba smrti ženy se předpokládá na Vánoce a Nový rok. Muž zemřel později.

Související články

Další články