Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Policie konečně zatkla nebezpečného teroristu z pařížských útoků. Hledaný Abdeslam je zraněný, ale stále žije

Nebezpečný muž policii utíkal, až do dneška.
Zdroj: oficiální zdroj
Belgická policie konečně zadržela islámského teroristu Salaha Abdeslama, který se podílel na loňských atentátech v Paříži. Podle informací belgického listu La Derniere Heure žije, i když někteří zvědové to popírali, jen má zraněnou nohu.

Belgická policie nebezpečného teroristu uvěznila v bytě na předměstí Molenbeeku a pak ho konečně zatkla. Měl větší štěstí než jeho spojenec, ten byl na místě mrtvý, Salah Abdeslam je prý poraněný. Na místě jsou stále desítky policistů a hlídkují v okolí domu.

Od listopadu hledaný radikál, který má na rukou krev z pařížských útoků, se prozradil otiskem prstu, který se našel. Byt přišla v úterý šestice belgických a francouzských policistů zkontrolovat v rámci vyšetřování loňských teroristických atentátů v Paříži. Jenže nestačili ani vstoupit a už na ně někdo střílel.

Nakonec se policistům podařilo útočníky zpacifikovat, jedna z policistek utrpěla lehké zranění. Jeden člověk zůstal na místě mrtvý, Abdeslam zraněný a dva další teroristé utekli, ihned bylo po nich vyhlášeno pátrání.

Související články

Další články