Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Policie jde tvrdě po Petru Kramném! Mají na něj další věc a nejde tu jen o dvě vraždy!

Zdroj: profimedia.cz
Už se zdálo, že kauza Petra Kramného pomalu utichá, ale nyní to vypadá, že to byl jen pověstný klid před bouří. Podle informací eXtra.cz bude velmi brzy vypracována obžaloba a vyšetřovací spis dostanou na stůl soudci.

Kromě toho, že policisté jsou přesvědčeni, že Kramný pomocí elektřiny zabil svou manželku Moniku i dceru Klárku, mají na něj pifku i za další jeho chování. Není to sice vražda, ale svědčí to hodně o jeho nátuře.

Kramný si totiž vymyslel, že ho ve vyšetřovací vazbě policisté napadli a zmlátili Chtěl tím na svou stranu zřejmě dostat nějaké útlocitné fanynky na sociálních sítích.

Jenže policisté toto obvinění rozhodně nenechali spát. Nejenže to bylo pomocí Generální inspekce bezpečnostních sborů vyvráceno, ale bude zřejmě i potrestáno. Podle webu TN.cz ho totiž policisté obvinili z křivého obvinění policisty. Za to mu sice hrozí nižší sazba než za dvojnásobnou vraždu, ale příjemné to pro něj rozhodně není.

Zdá se, že Petr Kramný se na svobodu jen tak nepodívá. Někdy v létě začne soud. Bude-li uznán vinným z dvojnásobné vraždy, hrozí mu až doživotí. Za trestný čin křivého obvinění mu hrozí až tři roky

Související články

Další články