V Brazílii se každým rokem koná jedna soutěž krásy, kde nejde o obvyklé věci, které známe z naší Miss – tedy o celkovou krásu a inteligenci. Kdepak. V soutěži Miss Bum Bum jde o jednu jedinou věc – o co nejlepší zadek.

Tahle soutěž je v Brazílii populárnější než jakákoli jiná soutěž krásy a vítězky se mohou těšit na velkou kariéru. Z předchozích vítězek soutěže o nejlepší zadek se stávají profesionální modelky se smlouvami a objevují se v reklamách.

Letošní ročník nakonec vyhrála pětadvacetiletá Dai Macedo, která říká, že to opravdu nečekala. Ostatně, letošní rok byl plný kontroverze a objevilo se dokonce několik obvinění, že dívky uplácejí porotce, aby zvítězily. Však jsme říkali, že jde o hodně, ne?

V brazilských novinách se objevila zpráva, že dvě dívky uplatily porotce, aby byly na prvním a další na druhém místě. Dokonce samotná Dai Macedo si na Facebooku stěžovala na tuto praktiku. Jakmile ale nakonec vyhrála, na všechno zapomněla. „Bylo to plné emocí. Teď už vím, že ta soutěž není podvod.“