Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pohřeb Zedníčka (†27) dojal všechny k slzám: Maminka Dagmar (58) se zhroutila, obřad museli pozastavit!

Poslední loučení se Zedníčkem bylo hodně emotivní!
Zdroj: Hermínapress, Facebook
+ Dalších 21 fotografií
Herečtí kolegové, kamarádi a rodina dali poslední sbohem Jakubu Zedníčkovi (†27), který tragicky zahynul první den v roce. Na smuteční ceremoniál v Městském divadle Brno dorazila hercova maminka Dagmar (58) i dlouholetá partnerka Lenka Janíková (38) s teprve devítiměsíční dcerkou Mayou. Pohřeb synovce nakonec stihl i slavnější strýc Pavel Zedníček (68).

Nejbližší přátelé, kolegové i rodina se ve čtvrtek loučili s tragicky zesnulým Jakubem Zedníčkem, kterého smetla na dálnici dodávka. Pohřeb na prknech Městského divadla Brno začal v jedenáct hodin a trval téměř hodinu.

Rozloučení zahájil ředitel divadla Petr Gazdík smutečním proslovem. Dostalo se i na vystoupení stepařů, neboť Zedníček se právě tomuto tanci celý život věnoval. Obřad dojal celý sál k slzám, zejména pak hercovu maminku Dagmar, kvůli jejímuž pláči musel být pohřeb na několik minut pozastaven.

Nakonec nechyběl ani Pavel Zedníček, který byl v čase tragédie s manželkou na dovolené na Floridě. Kvůli vyprodaným letenkám se dlouho nemohli do Česka vrátit.

Pláči se neubránila ani herečka Alena Antalová, jež na Zedníčka vzpomíná jenom v dobrém. Naposledy se spolu viděli dva dny před osudným Silvestrem, protože spolu v divadle hráli.

Dojemný obřad zakončila skladba Here Comes the Sun od Beatles. Za potlesku zúčastněných vestoje se zatáhla opona a Jakub Zedníček se vydal na poslední cestu.

Související články

Další články