Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pohřeb Ivety: Pomeje, Emil, Vladko a Bendig se neukážou, Macura má poslední šanci na sebe upozornit! Přijde se slavomankou Evou?

Zdroj: herminapres.cz, profimedia.cz, Facebook

Dnešní pohřeb Ivety Bartošové ve Strašnicích se bude muset obejít bez řady jmen tuzemské šoubyznysové scény!

Podle eXkluzivních informací eXtra.cz nedorazí na funus například Vladko Dobrovodský (36) a Emil Zajac z VyVolených, protože Bartošovou (48) vůbec neznali. Ze stejného důvodu se bohužel neukáže ani Jan Bendig s kamarádem a bohužel to zatím nevypadá ani na Jiřího Pomejeho, který Ivetu sice znal (byli manželé), ale zdědí po ní údajně nějaké dluhy (které ale původně zůstaly jí po něm) a je naštvaný.

Jediný, o jehož účasti se nepochybuje, je bijec Zdeněk Macura (40), který má dnes poslední šanci upozornit na sebe a na své aktivity na poli týrání žen. Podle zákulisních informací u něj hodně somrovala jeho sousedka z Líbeznic Eva Feuereislová, aby jej směla doprovodit do krypty, ale místo po boku známého baviče už má prý rezervováno jeho schovanka Vlaďka, která si s sebou ve vagině údajně přinese i oko své mrtvé matky, které tam viděl její expřítel.

Pohřeb začíná krátce po půl třetí a eXtra.cz vám z něj přinese exkluzivní online Pavla Novotného, který celý opíše od konkurence, aby se nemusel obtěžovat…

Související články

Další články