Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Pohřeb Češek zavražděných v Egyptě: Otec vše sledoval z hotelového pokoje po internetu

Matka Monika s dcerou Klárou

Dnes dopoledne se v Karviné konal pohřeb Moniky (†36) a Klárky (†8), které byly otráveny dosud neznámou látkou během dovolené v Egyptě. Jejich bílé rakve byly uloženy do hrobů. Pohřbu se kvůli velkému mediálnímu zájmu mohli účastnit jen předem vybraní smuteční hosté, které podle seznamů pouštěla najatá ochranka.

Otec rodiny a zároveň hlavní podezřelý Petr Kramný mohl pohřeb svých blízkých sledovat pouze po internetu, protože egyptská policie ho stále drží v hotelovém pokoji v Hurghadě, kde k tragédii došlo. Své zesnulé ženě a dceři tak mohl pouze poslat smuteční věnec na hrob se vzkazem „Milované Monice a Klárce. Tatínek“.

Někteří lidé, kteří se přišli se ženou a dívenkou naposledy rozloučit, byli rozčarovaní z přístupu bodyguardů. Ti vykázali z okolí místa pohřbu každého, kdo nebyl napsaný na seznamu, a tak došlo k tomu, že pár truchlících členů rodiny a blízkých přátel Moniky se k její rakvi vůbec nedostalo.

Rozčilení byli i lidé, kteří s Monikou a Klárkou neměli nic společného a na hřbitov šli kvůli svým blízkým. Celý areál byl totiž kvůli pohřbu zcela uzavřen a otevře se až během odpoledne.

Mohlo by vás zajímat

Další články