Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

PODVEDL VÁS? ŠTÍR se nikdy nepřizná, RAK musí odpustit hlavně sám sobě

+ Dalších 9 fotografií
Vztahový horoskop
Nevěra, záletnictví a flirt na sociálních sítích, to jsou choulostivá témata dnešní doby, která není radno pokoušet. Střelec nad ní mávne rukou, Štír bez ní nemůže žít, Panna ji z duše nenávidí. Jak jste na tom s nevěrou vy? Co o vás říkají hvězdy?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Energický Beran je ve svých vadách sobecký a netrpělivý. Je věrný, ale pouze do té doby, dokud mu to ve vztahu klape. Jakmile se objeví první mráčky, lehce podléhá pokušení.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk je upřímný, věrný a praktický. Tvrdohlavý a tak trochu posedlý sexem. Miluje vášnivě tělem i duší. Obvykle nepodvede, jenže jeho zvýšený sexuální apetit neustojí jen tak někdo. Nevyhovíte mu a začne se poohlížet jinde.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci mají spoustu charakterních odchylek, což je činí nerozhodnými. Jejich dobré vlastnosti spočívají v tom, že jsou společenští a zábavní. Na druhou stranu milují to, co nemohou mít. Jakmile udržují vážnější vztah, nudí se, a proto si ho často zpestřují milostnými avantýrami.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rak jako cíťa většinou touží po stabilitě. Rodina je pro něj vším, nicméně nevinný flirt taky neodmítne. Pokud narazí na nějakou sexy kočičku nebo kocoura, jistí jeho věrností si být nemůžete. Nutno však dodat, že se jedná o jedno z těch férovějších znamení.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Každý ví, že Lev miluje být středem pozornosti. Jeho touha po sexuálním dobrodružství ho vhání do riskantních akcí, často podléhá pokušení a odchází ze vztahu jen proto, že ho podle vlastních slov neuspokojuje. Dokonale jej baví jen to, co se zrovna třpytí.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panna patří k věrným znamením, je často silná a inteligentní. Ne každému sedí její negativní postoj k životu a perfekcionismu. To však hravě vynahrazuje stabilitou ve vztazích. Záleží, co je vám sympatičtější.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy si užívají sexu naplno. Z nevěry doslova žijí a umí ji skvěle utajit. A taky obhájit. Pokud Váha nechce ze vztahu odejít, a přesto má milostný románek někde jinde, stejně vás díky svým argumentům utáhne „na vařené nudli“. Nakonec to bude totiž vaše vina.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štír je králem nevěr a románků. Nevěra je pro něj něčím sexy dobrodružným. Rád si užívá pozornosti, adrenalinu a divokých akcí. Jestli toužíte po oddanosti, dejte od něj ruce pryč.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Energický, extrovertní, milující život. Využívá příležitosti a rozhodně se jim nebrání. Proto když je mu sex nabídnut, ve většině případů neodmítá.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Na jedné straně vášnivý Kozoroh, který pečuje o svého miláčka, a na druhé arogantní a nedůvěřivý blbec. Když má Kozoroh partnera, snaží se nevěru utajit, aby mu neublížil. A jak to, že je schopen najít si někoho mimo domov? Postrádá pestrost.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnář bývá jako partner zbožňovaný. Je totiž upřímný, spravedlivý a laskavý. Ale také vede dvojí život. Těžko se soustředí pouze na jeden vztah.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby klidně plavou proti proudu a najdou si milenku bez mrknutí oka. Ty línější a stabilnější jsou věrné. Tak snad máte doma tu druhou variantu.

Mohlo by vás zajímat

Další články