Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Podvedl vás partner? Zde je 8 důvodů, proč mu neodpustit a ihned váš vztah ukončit

Většinou slýcháte, že jedna nevěra by měla váš vztah stmelit a oba byste se měli zamyslet nad chybou, kterou jste udělali a jež vedla k tomu, že váš partner skončil v posteli u někoho jiného. Jenže někdy je daleko lepší po něm hodit kufr rovnou a přestat se zabývat myšlenkami na to, jak váš vztah zachránit. Protože slepený hrnek se vám stejně zase rozbije.

1. Váš vztah už nikdy nebude jako dřív. Důvěra je nalomena a nemusí se nikdy vrátit v plné síle. Jakákoliv obyčejná situace se najednou pro vás stane zbytečně podezřelou. Proč je tak dlouho v práci? A co je to za ženskou, co s ní šel na kafe? Sestřenice, jo? Pcha!

2. Nevěra je i genová záležitost. Jsou prostě muži, kteří podvádějí neustále, prostě je to charakterová vada daná sudbou. Známe takových exemplářů několik. A vy taky. Koukněte se na Pepu Koktu třeba. Nikdy toho nenechá.

3. Už jednou jste byla ponížena, opravdu to chcete zažít znovu? A budete si vážit sama sebe víc, když nevěrníkovi odpustíte a vezmete ho zpět, nebo když mu dokážete, že se obejdete i bez něj?

4. Riziko pohlavních chorob by vás taky mělo varovat. Muži jsou v důsledku čuňata a bohužel existují i tací, kterým je jedno, kolik má dotyčná bytost hlav nebo rukou, hlavně, že je co kam strčit. Nevěřily byste kolikrát, s jakými ženami jsou muži schopni se vyspat.

5. Rodina, děti, neblázni, přece se nerozvedeme! Co řekneme dětem? To jsou většinou argumenty, kterými se vás snaží utlouct vaši rodiče, jeho rodiče a i on sám. Ale jaký příklad dáváte těm dětem? Říkáte jim, že podvádět je normální a morální. Dcera vyroste v tom, že si to musí nechat líbit, a syn vyroste v Pepu Koktu.

6. Všechno bez něj může být jen lepší. Nemusíte se stresovat, co kde zase dělá, a třeba na vás čeká někdo, kdo si vás opravdu bude vážit.

7. Není potřeba zůstávat ve vztahu za každou cenu. Pokud neumíte být sama, je načase se to naučit.

8. Do vztahu potřebujete partnera. Ne dítě, které budete vychovávat, co je dobře, co je špatně a co se nedělá.

Mohlo by vás zajímat

Další články