Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Podle XXL modelky Ashley Graham vytvořili panenku Barbie! Budou se přepisovat dějiny modelingu?

To je ale podoba, co?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Tak tahle panenka Barbie bude opravdu jiná! Předlohou se totiž stala XXL modelka Ashley Graham. Přepíšou se tímto dějiny modelingu?

To tady ještě nebylo. Podle korpulentní modelky Ashley Graham, která je stále populárnější, vytvořili novodobou panenku Barbie.

Zdá se, že doby, kdy frčely vyzáblé a vyumělkované panenky, jsou nenávratně pryč. Na módních molech pomalu, ale jistě začínají nahrazovat anorektické modelky pořádné ženské. A to je jenom dobře.

Kdo se má neustále dívat na promenádu kostlivců, kteří si hlídají každý gram, jí pomalu vzduch, a to jenom proto, aby vypadali jako ideální prototyp krásy. Modelka Ashley Graham je jednou z nejznámějších průkopnic, co se týče XXL modelek. A oprávněně sklízí úspěch.

Všichni víme, že modelky bývají častým vzorem dospívajících dívek, které pak díky takovým dívkám trpí anorexií a úplně nesmyslně drží diety. Nejenom Ashley se snaží změnit celkový pohled na modeling.

Tahle holka si jde pevně za svým. Konečně se můžeme těšit na to, že se na pultech v obchodech objeví vedle hubených panenek Barbie taky ta, která je inspirována postavou Ashley. Budeme nejenom téhle modelce držet prsty, ať v téhle práci pokračuje dál.

Související články

Další články