To tady ještě nebylo. Podle korpulentní modelky Ashley Graham, která je stále populárnější, vytvořili novodobou panenku Barbie.

Zdá se, že doby, kdy frčely vyzáblé a vyumělkované panenky, jsou nenávratně pryč. Na módních molech pomalu, ale jistě začínají nahrazovat anorektické modelky pořádné ženské. A to je jenom dobře.

Kdo se má neustále dívat na promenádu kostlivců, kteří si hlídají každý gram, jí pomalu vzduch, a to jenom proto, aby vypadali jako ideální prototyp krásy. Modelka Ashley Graham je jednou z nejznámějších průkopnic, co se týče XXL modelek. A oprávněně sklízí úspěch.

Všichni víme, že modelky bývají častým vzorem dospívajících dívek, které pak díky takovým dívkám trpí anorexií a úplně nesmyslně drží diety. Nejenom Ashley se snaží změnit celkový pohled na modeling.

Tahle holka si jde pevně za svým. Konečně se můžeme těšit na to, že se na pultech v obchodech objeví vedle hubených panenek Barbie taky ta, která je inspirována postavou Ashley. Budeme nejenom téhle modelce držet prsty, ať v téhle práci pokračuje dál.