Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Podivná zpěvačka – erosenka natvrdo ukázala holý zadek do objektivu! Rafinovanost, nebo prvoplánová šmíra?

Poznáte pozadí neznámé, ale o to hanebnější zpěvačky? Celá zadnice ve
fotogalerii!
Zdroj: facebook.com/ Tomáš Jeřábek
+ Další 2 fotografie

Tak to tu ještě nebylo. Olivie Žižková, napodobovatelka Dary Rolins, o které je v poslední době zase slyšet, protože se nechala vyfotit s kníratou farmářkou Zuzanou, vytáhla další ze svých hanbatých triumfů. A tímto triumfem nebylo nic jiného než její holé pozadí na moc pěkné a vkusné fotografii!

Olivie už dříve prokázala, že co se týče získání pozornosti, není jí nic svaté – to když se nechala nahá nafotit, jak skotačí ve sněhu se svým bývalým výtahem ke slávě Jiřím Krytinářem. Dostatek pozornosti si také užila, když pak na nebohého Jiříka zaútočila před davem novinářů na tiskové konferenci a pak všem předložila inkriminující fotku, kde jí ožralý Jiřík ukazuje svého lachtánka.

A jelikož Krytinářova lachtánka a odhalený pohlavní orgán samotné zpěvačky již všichni viděli a policie se rovněž odmítla dále zabývat jejím trapným slavomanským trestním oznámením na Krytináře, zbývala Daře Rolins revival ještě zadnice, tou se můžeme potěšit právě teď. Že by to byl nápad kníraté farmářky Zuzany, kterou Olivie nedávno prohlásila za svou oficiální „manažerku“?

Související články

Další články