Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Podívejte se na senzační pětiminutový animovaný film s fotbalovými hvězdami k blížícímu se MS ve fotbale v Brazílii!

Tolik fotbalových hvězd pohromadě se jen tak nevidí, i když jsou pouze animované a slavní fotbalisté propůjčili svým animovaným verzím pouze hlasy.

Společnost Nike jako obvykle k mistrovství světa ve fotbale v Brazílii natočila krátký pětiminutový film, tentokrát animák s názvem The Last Game – tedy Poslední hra.

Jde o příběh pojednávající o tom, jaký je rozdíl mezi dokonalou fotbalovou hrou a riskantní hrou. Hlavním záporákem je zde vědec, který vynalezne dokonalé klony fotbalistů, kteří nedělají chyby, což zapříčiní, že fotbalové hvězdy musejí jít do předčasného důchodu. Když je ale hra bez risku, diváky nudí a fotbalové stadiony se prázdní. Zachránit je mohou právě až zase ty hvězdy, které předvedou divácky vděčný riskantní fotbal.

Proto se zorganizuje zápas, který má vše rozhodnout – fotbalové hvězdy proti těm nejlepším dokonalým klonům. Kdopak asi vyhraje?

A kteří fotbalisté se v animáku objevili? Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney, Neymar Júnior, Zlatan Ibrahimović, Andrés Iniesta, David Luiz, Franck Ribéry, Tim Howard a Ronaldo Fenomeno. V jednom týmu by určitě dokázali kouzla…

Související články

Další články