Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Pobouření na Super Bowl: Maroon 5 prý předvedli nejhorší vystoupení v historii

Zdroj: youtube.com
+ Další 4 fotografie
Trapas
V Atlantě v neděli proběhl slavný Super Bowl a je z toho obří haló. V přestávce totiž vystoupili Maroon 5 a nutno podotknout, že tenhle zápas podle diváků projeli na plné čáře. Američtí fanoušci jsou naštvaní a dávají to členům skupiny pěkně spapat! Na Twitteru se strhla vlna negativních příspěvků ohledně jejich vystoupení.

V neděli 3.2.2019 proběhl celosvětově známý americký Super Bowl. Jak je již každoročně zvykem, během průběhu večera vystupuje několik pěveckých hvězd. Loni byl hlavní hvězdou večera Justin Timberlake a jeho vystoupení mělo sledovanost kolem 106 milionů diváků. Nejpopulárnější a možná i za celou historii Super Bowlu nejlepší vystoupení předvedla Katy Perry v roce 2015. Její sledovanost během performance dosáhla neuvěřitelných 120 milionů diváků.

Největší sportovní událost roku v USA však nedoprovází jen skvělá a bezchybná vystoupení. Byla zde také Janet Jackson, které během vystoupení v roce 2004 vykouklo úplnou náhodou ňadro. Ovšem letos ji trumfli Maroon 5. Adam Levine si během vystupování sundal triko a odhalil své sexy potetované tělo. Američtí fanoušci tento jeho striptérský kousek ale moc dobře nenesli. Na sociální síti Twitter se strhla lavina negativních a posměšných příspěvků, že tím jinak absolutně nudné vystoupení fakt nezachránil.

Pokud se chtěl Adam Levine "posunout" a "mluvit skrze hudbu", jak sám zpěvák uvedl, rozhodně se mu to tedy nepovedlo. Vystoupení Maroon 5 je teď diváky považováno za jedno z nejhorších halftime shows Super Bowlu vůbec.

Podívejte se do galerii na obrázky, jak probíhal letošní Super Bowl, ale i vystoupení z předchozích let.

Související články

Další články