Moderátorka Kateřina Kristelová (33) udělala zřejmě hodně dobře, když si manželství s poměrně neúspěšným hokejistou Martinem Tůmou (27) posichrovala poměrně propracovanou předmanželskou smlouvou.

Hokejista, který byl často zraněný a poslední roky se potácí po divokých balkánských a rakouských soutěžích, má delší dobu finanční problémy, které teď nepříjemně dolehly na jeho exmanželku. Té totiž evidentně hrozí potíže.

Podle informací eXtra.cz se na renomovanou advokátní kancelář (její jméno a další údaje má redakce k dispozici) obrátil už před časem věřitel, který u Tůmy pohledává milion korun, a právní kancelář se obrátila na exekutora s tím, že k odpovědnosti za dluhy bude hnát i Kristelovou, neboť i přes předmanželskou smlouvu spadá tento dluh pod společné jmění manželů.

Kristelová se brání: „Co se děje okolo bývalého manžela mě nezajímá a nijak se mě to nedotýká. Jsme delší dobu rozvedeni, mám ošetřeny všechny věci a vzhledem k tomu, že není mým mužem už přes rok, je cokoliv, co dělal v minulosti, jeho problém. Já svůj život žiji zodpovědně a nemám k nikomu žádné povinnosti. Moji dva právní zástupci, kteří se mnou řešili rozvod i předmanželskou smlouvu, se mi nadále starají o případné další souvislosti včetně jakýchkoliv mediálních vyústění, já si užívám život, dceru, i svoji práci a dál se nehodlám ničím zatěžovat,“ je v klidu moderátorka. Ale náš zdroj z právní kanceláře reaguje rovněž sebevědomě: "Jsme připraveni tuto dámu dohnat k zodpovědnosti, exekuci na její majetek bychom rádi zahájili v září…

Samotného Tůmu se nám zatím sehnat nepodařilo. Naposledy měl hrát rakouskou ligu v Dornbirneru, odkud měl podle klubových údajů dokonce hostovat v Anglii (?!), ale v současnosti je veden jako hráč tohoto klubu, za který loni odehrál jen šest zápasů a letos zatím žádný.