Nebylo dne, kdy bychom se před necelými šesti lety nedozvěděli další pikantnost ze života moderátorky a jejího záletného manžílka Josefa Kokty (60). Všichni si v té době mysleli, že Ornella Štiková, dnes Ornella Koktová (25), je zlatokopka, ale později dokázala, že se do stárnoucího seladona skutečně zamilovala a vydržela s ním i v době, kdy byl totálně švorc. „To už je za námi, Pepovi se docela daří. Po tom, co všechno jsme přežili, už si myslím, že spolu budeme navždycky,“ řekla nám Orny.

A pak se rozvyprávěla o oslavě pátých narozek syna Quentina Kokty. „Dostal hodinky s koněm a své první kolo. Nejdřív s ním mrsknul naštvaně o zem, protože mu to ze začátku nešlo. Ale už se s ním skamarádil a pomalu se učí,“ pochlubila se.

Pětiletý synek je hodně specifické dítě.

„Moc není na pohádky, spíš ho zajímají čísla a písmena. Počítá a sám si čte. V tomhle je zvláštní. Není moc dětský, je spíš takový malý dospělý. Je hodně technicky zdatný. Když mám třeba problém na počítači, on si s tím hned poradí. Rád nám třeba předčítá předpověď počasí,“ prozradila Koktová.

Z brzké budoucnosti svého talentovaného dítěte má ale obavu. „Jedna z babiček byla učitelkou a říkala, že je to sice všechno hezké, co se sám naučí, ale že se pak bude strašně nudit ve škole. Hlavně v první třídě. Že pak s ním bude peklo,“ dodala Ornella.