Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Plod přísně ZAKÁZANÉ lásky slavil 5 let: Početí tohoto dítěte rozdělilo kdysi nejsledovanější pár Česka!

Quentin slavil páté narozeniny
+ Dalších 32 fotografií
Pamatujete ještě na tu dobu, kdy tenhle skandál otřásal všemi médii u nás? Tehdy manžel Gabriely Partyšové (39) Josef Kokta (60) omylem zakopl o Ornellu Štikovou (25) a následkem byl syn a rozvod. A následek skandálu nedávno oslavil pět let. Quentin je podle všeho mimořádné dítě, které se ve škole bude brzy strašně nudit!

Nebylo dne, kdy bychom se před necelými šesti lety nedozvěděli další pikantnost ze života moderátorky a jejího záletného manžílka Josefa Kokty (60). Všichni si v té době mysleli, že Ornella Štiková, dnes Ornella Koktová (25), je zlatokopka, ale později dokázala, že se do stárnoucího seladona skutečně zamilovala a vydržela s ním i v době, kdy byl totálně švorc. „To už je za námi, Pepovi se docela daří. Po tom, co všechno jsme přežili, už si myslím, že spolu budeme navždycky,“ řekla nám Orny.

A pak se rozvyprávěla o oslavě pátých narozek syna Quentina Kokty. „Dostal hodinky s koněm a své první kolo. Nejdřív s ním mrsknul naštvaně o zem, protože mu to ze začátku nešlo. Ale už se s ním skamarádil a pomalu se učí,“ pochlubila se.

Pětiletý synek je hodně specifické dítě.

„Moc není na pohádky, spíš ho zajímají čísla a písmena. Počítá a sám si čte. V tomhle je zvláštní. Není moc dětský, je spíš takový malý dospělý. Je hodně technicky zdatný. Když mám třeba problém na počítači, on si s tím hned poradí. Rád nám třeba předčítá předpověď počasí,“ prozradila Koktová.

Z brzké budoucnosti svého talentovaného dítěte má ale obavu. „Jedna z babiček byla učitelkou a říkala, že je to sice všechno hezké, co se sám naučí, ale že se pak bude strašně nudit ve škole. Hlavně v první třídě. Že pak s ním bude peklo,“ dodala Ornella.

Mohlo by vás zajímat

Další články