Praha má za sebou Ples v Opeře a v Brně mají o čem přemýšlet.

Akce se mimořádně vydařila, na rozdíl od Ricchi e Poveri zapěl v Praze (a naživo) Paul Potts (43), na akci se motaly áčkové ksichty, a ne čičmundové ze třetí ligy, a bylo vyprodáno do posledního místečka.

Navíc nebylo třeba vyvádět Ornellu Štikovou (20), takže se možná o tomto jedenáctém plese bude psát i s nějakým tím respektem.

Došlo i na trapasy. O největší se postarala hvězda známá hlavně z devadesátých let, bývalá modelka Simona Krainová (za deset dní slaví 41), která chtěla udělat legraci, a tak po zhovadilém nápadu svého chotě přikvačila na akci v doprovodu řidiče s maskou Fantomase, jakože fór, protože přijela v citroënu. Její manžel Karel Vágner ml. (38) se navíc dostavil v hrůzném obličeji s podivným stylingem vousů, který strašil děti na chodníku, jejichž rodiče si šeptali cosi o tom, že „pán má zřejmě také masku strašidla“.

To Gabriela Partyšová, dříve Koktová, rozená Partyšová (35), udělala – po letech hamižného myšlení jen na svůj prospěch – mimořádné gesto. Zřejmě na protest proti homofobii pořadatelů olympiády v Soči přišla na akci v doprovodu dvou žen a poslala nejspíš takto do Ruska jasný vzkaz, že v ČR je s lesbičkami ještě všechno v pořádku.

A další obrovské plus, za které si může pořadatel gratulovat – na akci se nějakou záhadou neobjevil Zdeněk Macura (39) s nějakou týranou ženou, což se nečekalo.

Na některé významné i bezvýznamné hosty se podívejte v galerii a těšte se na srovnání obou plesů.