Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Ples v Opeře 2014: Dominovaly barvy pekelné, sedlácká nátura českého národa místy kupodivu ustoupila do pozadí!

Zajímavý reprezentant ohnivé barvy – módní bloggerka Nena Aristocrat
v prostředí Státní opery Praha během plesu. Více ve fotogalerii!
+ Dalších 12 fotografií

Jelikož nejsem žádný odborný hodnotitel „hader“ ani slavných, ani neslavných, přijměte prosím, vážení čtenáři eXtra.cz, tento artikl jako výběr patnácti nejzajímavějších fotografií z pražského Plesu v Opeře. Hlavní barvou byla jako obvykle všezachraňující a zeštíhlující černá, ale našly se i výjimky, hlavně v podobě barvy pekelných červených plamenů, které vypadaly kupodivu docela vkusně a pěkně.

Jelikož je Ples v Opeře určen primárně pro ty, co mají peníze na ne úplně laciný lístek, případně i peníze na profesionálního stylistu, nejsou na této akci příliš k vidění dortové róby či vyložené běsy z obchodů „se slušivou konfekcí“, což je obvykle synonymem pro nervydrásající estetickou pohromu.

Já jsem naštěstí mezitím byla na mnohem zajímavější akci, ale o tom až později v mém Dekadentním okénku. Nyní si se mnou užijte komentovanou přehlídku dovedně zpracovaných kusů látky na známých i neznámých lidech!

Mohlo by vás zajímat

Další články