Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Playmate Plačková z Hotelu Paradise: Nechala si udělat obří prsa a teď se trápí!

Zuzana Plačková pro jednou jako modelka.
Zdroj: Facebook

Čeští diváci si ji budou pamatovat z hrůzné reality show Hotel Paradise, což byl ve skutečnosti festival mentálně méně zdatných lidí, kteří se celý den váleli na lehátku u vody, kuli pikle na soutěžící se jmény jako Leo, Gino nebo Romeo a večer si pak říkali věci typu: Mám za sebou deset vážných vztahů, ale holka se na mě může spolehnout.

Zuzana Plačková se objevila hned v prvním díle jako narušitelka vztahů, a pokud divák u televize zrovna večeřel, musela se mu zabodnout hrůzou vidlička do krku a předstírat, že je další tepna. Plastiková Andula z vietnamského eroticshopu, která tvrdila, že je modelka a playmate, začala hned úřadovat svým uječeným sebevědomím a odhaleným poprsím.

Nakonec ji z ráje vykopli, ale to tuhle slovenskou samozvanou modelku vůbec nerozhodilo. Začala rozjíždět svůj byznys celebrity, která se zoufale snaží vydrápat na titulní stranu alespoň měsíčníku Malá Fatra, a kromě objíždění diskoték a vývoje svého parfému, za který by ani ruská matróna nedala zlámané euro, si zve televizní štáby na svou další operaci prsou.

Již dvakrát zvětšená ňadra poslala Zuzana znovu pod kudlu a teď by měla mít velikost deset. S čím ale blondýna nepočítala, je, že to bude sakra bolet. Vyvalená Plačková si stěžuje na to, že ji zvětšená prsa hrozně bolí, a ona pláče a nemůže z toho ani spát a dokonce i papá nějaké prášky, aby se jí trochu ulevilo, a když se postaví, umírá bolestí. Přesto je ale šťastná, že má konečně ty desítky.

Tak to nezbývá než srdečně gratulovat.

Související články

Další články