Americká herečka a královna romancí Meg Ryan (53) je smutným příkladem toho, kam až to zajde, když se žena neumí srovnat se svým stárnutím. V jejím případě jí tedy ani moc nepomáhá neuspokojivý osobní život, kdy všechno je vlastně důsledkem toho, jak si sama zavařila svým chybným rozhodnutím.

V 80. a 90. letech patřila mezi největší krasavice a nejobsazovanější romantické herečky, mezi její nejslavnější filmy se dá počítat Když Harry potkal Sally a Samotář v Seattlu, svou životní lásku potkala během natáčení další takové komediální slaďárny.

Dennis Quaid (60) si s ní zahrál ve filmu Vnitřní vesmír a o čtyři roky později se z nich stali manželé, jenže vztah skončil poté, co se Meg zamilovala do svého hereckého partnera Russella Crowea. Meg pro něj ztratila hlavu a s Dennisem se rozvedla, ale Russell se ženit nechtěl a dal Meg kopačky. A zatímco oba její muži mají nová a spokojená manželství, Meg je sama.

Tím také začal její propad. Ještě k tomu navíc přestala dostávat role a rozhodla se to řešit po svém. Drastickými dietami a plastikami, které ji měly omladit, ale spíš po nich vypadá jak vosková figurína. Z těch příliš nafouknutých kačeřích rtů si dělá srandu celý svět a Meg se točí v kruhu. Čím víc chodí na botox a vypadá divněji, tím méně má rolí, ale ona se tím víc zase snaží vypadat mlaději, aby je dostala, a proto si pořád lehá pod kudlu.

Ji snad zachrání už jen nový chlap, který by jí řekl, že stačilo.