Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Plastiková hříšnice Lela se chlubí svými obřími nárazníky: Jedno prý váží jako menší meloun

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 25 fotografií
bimbo barbie
Lela Ceterová (29) se proslavila hlavně jako modelka a slovenská playmate. Před pár měsíci navíc sbalila zápasníka MMA Karlose Vémolu (33), který se svou kráskou pyšní všude, kde jen může. Lela doslova zbožňuje plastické operace a několik jich má už za sebou. Nejvýraznější na jejím těle jsou prsa, která vytunila do obřích rozměrů.

„V plné kráse. Nová prsa,“ chlubila se nedávno playmate Lela Ceterová na svém instagramovém profilu. Vytuněná kráska má za sebou už pět plastických operací prsou. V současné době má Lela opravdu hodně velká prsa, velikostně odpovídají snad dvanáctkám.

Samotná modelka, která začíná čím dá tím více připomínat Bimbo Barbie, řekla, že žádné další plastické operace u ní už nemáme čekat. „Už mě nikdo pod nůž nedostane. Mám toho plné zuby,“ oznámila na Instagramu.

Hodně lidí se tomuto prohlášení diví, protože byli přesvědčeni o tom, že Lela se v plastických operacích doslova vyžívá. Pokud vás zajímají nejodvážnější fotky Lely Ceterové, podívejte se do galerie.

Související články

Další články