Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Plastický chirurg si předělává své dcery k obrazu svému: Čtěte, kolik už podstoupily operací!

Doktor Michael Niccole chce být obklopen jen krásou, proto se snaží
zdokonalovat i své blízké.
+ Další fotografie

Co by dali mnozí z nás za to, kdyby nějaký z členů jejich blízkého příbuzenstva byl plastickým chirurgem! Sestry Charm a Brittani Niccole (25) takové „štěstí“ mají. Plastickým chirurgem je jejich otec, který svá dítka dovádí k dokonalosti. Už od něj dostaly řadu dárků v podobě úpravy nosu či plastických implantátů.

Michael Niccole se rozhodl svým pokladům, které adoptoval, zvětšit poprsí – Brittani dostala implantáty k osmnáctinám, Charm má prsa taktéž zvětšena. K tomu jí už v deseti letech otec vylepšil pupík, který se mu nelíbil. Brittani ještě upravil nos a oběma dívkám pravidelně upravuje pleť chemickým peelingem a vpichuje jim do obličeje botox.

„Já si nemyslím, že bych ovlivnil své dcery osobně, aby podstoupily plastickou chirurgii, protože jsme je od toho zrazovali. Vyrostly obě v prostředí plném krásy. Naše auta jsou vždy dokonalá, naše domy jsou dokonalé a naši přátelé jsou všichni velmi krásní,“ uvedl doktor.

Mohlo by vás zajímat

Další články