Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Plastická chirurgie Maxa: V noci si svítí na cestu novým chrupem a do toho mu vlají nastřelené vlasy! Tajemství má ale víc…

Martin Maxa používá místo dálkových světel zuby.
+ Další 4 fotografie

Martin Maxa vyřešil na severu Čech problémy s elektřinou. Jeho nový chrup osvětlí podvečerní ulici na vzdálenost půl kilometru. Obřezaný vlasáč ale skrývá ještě větší senzaci!

Zpěvák je zřejmě naštvaný, že dodnes nemá voskovou figurínu v Muzeu Madamme Tussaud v Londýně, a tak ze sebe desátým rokem dělá gumáka.

Protože je zpěvák až hystericky posedlý tím, že se něco dostane ven, nejsme schopni odhadnout přesný počet zákroků, kterými prošel, zejména v oblasti chrupu, kůže na obličeji, vlasech, ale také břiše atd. Zkusíme si tedy tipnout, snad se kvůli tomu pěvec, kvůli jiné připravované kauze v redakci přezdívaný Ministr mnohoženství, neurazí…

Hovoří jedna z Martinových blízkých „kamarádek“, jejíž výskyt okolo pěvce poslední rok monitorujeme tak důsledně, že jí věříme každé slovo: „Martin je hezkej chlap, ale jak se nade mě při tom nahnul a svítily jen zvenku pouliční lampy, tak to bylo strašně divný, když z toho starýho obličeje trčely ty svítící zuby. Evidentně byly fungl nový a bylo to prostě moc…“ popsala slečna svůj pozoruhodný vizuální zážitek.

Původně jsme si při srovnání starších a novějších fotek mysleli, že si leader severočeského šoubyznysu zuby nechal zkrátit a zarovnat, ale odborník nám vysvětlil, že jsou to zcela jistě zuby nové. Ty původní se prý stářím obrušují a estéti tedy volí pořízení nových.

„Bohužel řada pacientů chce zuby nejvyšší bělosti a dokonalého tvaru, což pak zvláště u starších lidí působí nepřirozeně,“ vyjádřil se stomatolog.

Chrup ale není zdaleka jediným dokonalým prvkem Martina Maxy. Že si nechal majitel útulku pro netýrané ženy v Roudnici nad Labem operovat oční víčka, tím se pochlubil i v médiích. Od čeho má ale jizvy kolem uší? Jeho manažerka Zita Marinovová (která ale netuší, že je už rok čtrnáctá, takže má ještě stále výrazné sklony položit za něj život) nám na náš dotaz sdělila, že její chráněnec podstoupil operaci zvukovodů. Hmm… a my jsme si bláhově mysleli, že si nechal udělat face lift…

Od uší je ovšem jen krůček k vlasům. Pokud by byla pravdivá fáma, která je určitě lež, že si předseda hnutí „Za Maxu krásnějšího“ nechává vlasy pravidelně nastřelovat, utratil za ně už něco přes půl mega. Tuto lživou hypotézu lze považovat za reálnou například díky tomu, že se pravidelně zhruba co dva roky objevuje se sestřihem na ježka a tři měsíce si nebarví vlasy.

Přesně to je opatření, které je nutno po transplantaci nových vlasů dodržet. Manažerka nám k tomu legračně sdělila toto: „Informace o Martinových implantovaných vlasech je mýtus. Za dobu, kdy je veřejně známou osobou, proběhly médii fotografie z různých etap jeho života a na žádné to nevypadá, že by potřeboval nějaké vlasy navíc.“ O tom, že v agenturách neexistují žádné Maxovy fotky z let 1990‒2000, se ale čtrnáctka nezmínila, stejně jako mezi osmi sty fotografiemi na Maxově Facebooku či internetových stránkách neexistuje fotka matky jeho dětí, ale o tom až někdy příště.

K jeho legračnímu zvyku tajit, že mu něco dělají s vlasy, ještě dodáváme, že když letos zkraje roku údajně, prý, naprostá hovadina, lžeme, potřeboval „pod kudlu“, vymyslel si v divadle, kde se kolegové divili, že hrají s Kojakem, parádní výmluvu: „Prostě nám všem řekl, že jde na operaci hlavy,“ sdělil nám kolega Maxy, který situaci přímo přihlížel, ale my mu nevěříme ani slovo, samozřejmě. Taky je naprostá kravina, že vlasy určitě „Maxičovi“ nespravují ve vyhlášené vlasové klinice na Koněvově ulici, kde k jeho smůle pracuje jedna skalní čtenářka eXtra.cz, která se tvrzení jeho managementu, že vlasy má Maxa stále ty původní a rostou mu, smála až hystericky a nebyla k utišení, ale stejně lže, protože Martin Maxa si určitě vlasy nikdy nastřelit nenechal. Na tom trváme.

Martin Maxa má ale i další tajnosti. Možná jsme kápli na fantastickou senzaci, a sice že zpěvák je státním příslušníkem Spojených arabských emirátů či některé z okolních zemí, které se vyznačují například tím, že muž má současně několik partnerek, které s ním sdílejí byt i lože.

Redakce eXtra připravuje zajímavý materiál na téma tajných služeb, ve kterém se pokusíme právě na symbolu věrnosti Maxovi demonstrovat, jak se dají žít tři a více životů na jednou.

Sledujte eXtra.cz

Redakce se omlouvá za podivnou stylistiku a jinotaje v textu, ale pan Maxa se rád soudí a naše právní oddělení článek 7× přepisovalo tak, aby nešel zažalovat…

Patříte mezi kamarádky Martina Maxy? Ozvěte se nám, pokud se s ním průběžně kamarádíte i teď či v posledních pěti letech, máme si vzájemně o čem povídat, a to klidně anonymně. Pište na redakce@extra.cz případně volejte 776309989.

Mohlo by vás zajímat

Další články