Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Plánujete zkusit sex ve vodě nebo na pláži? Tady je 7 věcí, které byste měli vědět dřív, než se do toho vrhnete

Léto ještě není u konce a vy jste nažhavení vyzkoušet sex na pláži nebo ve vodě. Na co byste si ale měli dát pozor?

1. Ve vodě to neklouže

Voda opravdu nepůsobí jako lubrikant, naopak má schopnost ženskou pochvu vysušovat. Proto vám to ve vodě může paradoxně pěkně drhnout. Zkuste použít silikonový lubrikant ještě před tím, než se do vody vrhnete.

2. Písek

Připravte se na to, že pokud to nebudete dělat na osušce, budete mít písek všude. Ano, i tam. A hodně. Pískový průnik sice není nic příjemného, ale pokud jste třeba v destinaci, kde je písek jako hladká mouka, možná si toho ani nevšimnete.

3. Orální sex na pláži

Připravte se na to, že spolu se spermatem svého drahého spolknete i nějakou tu lžičku písku nebo se vám do pusy dostane směs naředěná slanou vodou. Přežijete to!

4. Ježci, krabi, medúzy

Tyhle potvory se vždycky objeví, když je zrovna nejméně čekáte. Dost často se to stane, pokud na to půjdete v nočních hodinách. Ale kdo by se při tom zajímal, co se děje kolem…

5. Zrádné vlnobití

Romantici jistě ocení malé příjemné vlny. Na některých místech na vás ale může během sexu vyšplouchnout pořádná vlna a při nejmenším se odřete víc, než kdybyste to dělali doma na koberci. Vyberte si k milování raději zátoku nebo nějakou lagunu.

6. Šmíráci a policie

Pokud nechcete, aby vás při tom někdo viděl, rozhodně to nedělejte na pláži poseté čumily. Mohli by vás nabonzovat policii a vy byste pak museli zaplatit pěkně mastnou pokutu. Navíc je sex na veřejnosti (tedy i na pláži) trestný.

7. Spáleniny

Pokud se budete milostným radovánkám oddávat za slunečního světla, můžete se také dočkat nepříjemných spálenin na partiích, kde to rozhodně není žádoucí. Takže buď si dejte rychlovku, nebo zalezte někam do stínu.

Mohlo by vás zajímat

Další články