Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Plánuje se masové odzbrojení Evropanů. Budeme ovce na odstřel a terč pro džihádisty z IS

Oni zbraně mají, my o ně přijdeme.
Zdroj: Twitter
KOMENTÁŘ: Teroristi zbraně mají. Obyčejní lidé o ně zřejmě hodně brzy přijdou. USA a EU plánují masivní odzbrojení obyvatelstva. Proč? To pak už budeme opravdu jen ovce, na které může zamířit každý, kdo unese revolver.

Byly to dvě události, po kterých jsme slyšeli bohužel tu samou reakci. Špatnou reakci. Teroristický útok v Paříži a střelba radikálního muslimského páru v Kalifornii vyvolaly hysterickou reakci americké i francouzské vlády. Obě země plánují, že velmi zpřísní podmínky pro držení střelných zbraní.

Kandidátka na prezidentku Hillary Clinton dokonce tvrdí, že nejlepší by bylo Američany úplně odzbrojit. Sny o tom, že lidé odevzdají všechny své zbraně, sní i zmatené vedení EU. Prý se tak zabrání terorismu. Což je hovadina. Žádný terorista přece nenakupuje zbraně legálně. Už jste viděli teroristu, který než jde do akce, tak si kontroluje, zda má platný zbroják?

Vedení USA a vedení EU tak využívají teroristické útoky po celém světě, aby odzbrojily vlastní lid. Přitom být ozbrojen je velmi důležité. Snižuje to riziko, že vás kriminálník (terorista) na ulici odpráskne. Protože čekat, než přijede policie, mnohdy prostě nejde. Viděli jsme to třeba při masakru v Uherském Brodě. Neozbrojení občané nemohli nic dělat a jen čekali, zda střelec odpráskne i je.

Proč je omezení zbraní nesmysl, dokonale rozebrali kolegové na portálu hlidacipes.org. Tady jsou některé body:

  1. Žádná zpravodajská služba na světě není schopna dopředu odhalit všechny plánované útoky proti civilistům.
  2. Žádná policie na světě nemůže být u trestného činu během sekundy. Neozbrojené (nebo zákonem odzbrojené) obyvatelstvo se v tu chvíli dostává do pozice „kachny na odstřel“.
  3. Zkušenosti z dlouhodobého boje s terorismem hovoří ve prospěch aktivního zapojení občanů do obrany své a ostatních, zejména v prvotní fázi útoku, tj. do příjezdu bezpečnostních složek v potřebné síle.
  4. Plošné omezení zbraní nemá na eliminaci terorismu absolutně žádný vliv. Teroristé své zbraně nekupují legálně a nemají zbrojní pas. Pro teroristy je tu černý trh.

Další body, které dokazují, že odzbrojení obyvatelstva je nesmysl, najdete na webu hlidacipes.org. Až si je dobře pročtete, začněte si dělat zbroják. Dokud to jde.

Zdá se, že stát začne šikanovat sportovní střelce, myslivce a všechny ty chudáky, co zdědili historické zbraně po dědovi. A než státní aparát stačí všechny tyhle „zlobily se zbraní v ruce“ poučit, svázat zákony a odzbrojit, tak teroristé zcela v klidu připraví další masakr. Tajným službám přímo pod nosem. Jako se to ve světě, kde rozhodovací moc mají hlupáci, děje opakovaně.

Související články

Další články