Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Pláče kameny a lékaři jí nevěří: Žena z Číny prožívá velké utrpení

Manžel se rozhodl konat a o příběhu své ženy informoval média, aby jim
konečně doktoři pomohli.
+ Další fotografie
Ding Aihua už sedm let neuvěřitelně trpí a stále jí není pomoci. Ze svého zdravotního problému je zoufalá a pokaždé, když pláče, trpí obrovskými bolestmi. Místo obyčejných slz totiž roní slzy kamenné.

Lékaři, které dosud navštívila, jí nevěří. Manžel už se na její utrpení nemohl dívat, a tak se rozhodl o jejím problému promluvit do médií.

Všechno to začalo před sedmi lety. Tehdy ji začaly bolet oči. Byla to ale ukrutná bolest, se kterou se zatím nesetkala. Nedokázala ji popsat. Manžel Liang byl v naprostém šoku, když našel pod víčkem své ženy kámen. Od té doby pláče žena malé kamínky pravidelně.

Nikdo není schopný vysvětlit, jak je něco takového možné a proč se ženě tvoří místo slz kamínky. Žádný z lékařů se k problému ženy zatím nepostavil čelem a myslí si, že jsou i s manželem blázni. Nešťastný manžel chce lékařům dokázat, že si opravdu nevymýšlí a jeho žena nesnesitelně trpí.

Odstraňování kamínků z očního víčka je velmi náročné. Jedině za pomoci drátu je schopný kamínek vyndat. Aby lékaři konečně začali pro Liangovu manželku něco dělat, shromažďuje fotky kamínků jak ve své ruce, tak pod očním víčkem své nebohé ženy. Snad už se brzo najde způsob, jak ženu utrpení jednou provždy zbavit.

Mohlo by vás zajímat

Další články