Lékaři, které dosud navštívila, jí nevěří. Manžel už se na její utrpení nemohl dívat, a tak se rozhodl o jejím problému promluvit do médií.

Všechno to začalo před sedmi lety. Tehdy ji začaly bolet oči. Byla to ale ukrutná bolest, se kterou se zatím nesetkala. Nedokázala ji popsat. Manžel Liang byl v naprostém šoku, když našel pod víčkem své ženy kámen. Od té doby pláče žena malé kamínky pravidelně.

Nikdo není schopný vysvětlit, jak je něco takového možné a proč se ženě tvoří místo slz kamínky. Žádný z lékařů se k problému ženy zatím nepostavil čelem a myslí si, že jsou i s manželem blázni. Nešťastný manžel chce lékařům dokázat, že si opravdu nevymýšlí a jeho žena nesnesitelně trpí.

Odstraňování kamínků z očního víčka je velmi náročné. Jedině za pomoci drátu je schopný kamínek vyndat. Aby lékaři konečně začali pro Liangovu manželku něco dělat, shromažďuje fotky kamínků jak ve své ruce, tak pod očním víčkem své nebohé ženy. Snad už se brzo najde způsob, jak ženu utrpení jednou provždy zbavit.