Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pitva Bartošové versus noční stolek: Rychtář nám ukázal, co všechno Iveta brala!

Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Další 2 fotografie

Přesně po třech měsících od sebevraždy Ivety Bartošové (†48) přišel deník Blesk s údajnými výsledky pitvy. Zpěvačka prý byla v době úmrtí pod vlivem benzodiazepinů a v krvi měla 0,38 promile alkoholu.

To samozřejmě popírá vdovec Josef Rychtář (56): "Popírám, že by v sobě Iveta měla jakýkoliv zbytkový alkohol, protože den předtím ani potom nic nepila, tím jsem si jistý, byl jsem po celou dobu s ní. Chci požádat policii a státní zastupitelství, aby byla vydána oficiální pitevní zpráva," řekl eXtra.cz Rychtář.

Když jsme se ho zeptali, co si myslí o tom, že by měla jeho žena brát benzodiazepiny, ani nevěděl, co to je. Při konkretizování léků, které do této skupiny patří (např. Neurol, Xanax), uvedl, že doma nikdy nic takového neměli.

"Jediné léky, co Iveta do poslední chvíle brala, byly prášky proti bolestem zubů, protože ji to po náročné operaci pořád bolelo," uvedl vdovec s tím, že veškeré léky, které Iveta brala, stále leží na jejím nočním stolku, což nám i doložil.

Kromě několika potravinových doplňků Bartošová brala na bolest Aulin, který může člověka silně utlumovat, možná právě proto večer před osudným dnem působila Iveta při rozhovoru se svou maminkou Svatavou tolik roztěkaně a nesrozumitelně se vyjadřovala. Na druhou stranu je zapotřebí zvážit i variantu, jestli Bartošová doma neměla někde ukryté jiné léky, o nichž neměl její muž ani páru.

Související články

Další články