Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Piráti slaví 2 roky manželství: Takhle to vypadalo na punkové svatbě Ivana Bartoše! VIDEO

+ Dalších 17 fotografií
Ivan Bartoš (37) a jeho žena Lydie Franka slaví 17. listopad po svém. V ten den se totiž brali a pojali to ve velkém stylu. Šéf pirátů na svou svatbu rád vzpomíná a v rozhovoru prozradil, jestli jsou s manželkou stále zamilovaní jak puberťáci i jak se bude jmenovat společný potomek.

Už samotná pozvánka na celou tu slávu, od které letos uplynuly dva roky, stála za to. "Dress code byl punk casual," směje se Ivan. Svatba se konala v husitském kostele, celkově ji ale dvojice pojala dost nadivoko. K obřadu jim hrála partička Vintage Wine oděná ve skotských kiltech a hrající irský punk. "Ke konci obřadu už se trochu rozdováděli, takže tam zněly takový ty nalejvací hospodský písničky."

Pak se celá společnost přesunula do bývalého secesního divadla kousek nad Karlovým náměstím, kde se pokračovalo v koncertování, hrály kapely Poletíme? a legendární Znouzecnost. "Venku pobíhali náckové, a já vždy říkám, že na 17. listopad jsem si užil super svatbu a ten svátek jsme oslavili moc hezky. Udělal bych to znovu stejně i dnes," říká Bartoš, který je do Lydie pořád stejně zamilovaný

A říká, že nálepku "Kněžka chaosu" jí už nikdo neodpáře. Společně vychovávají její dvanáctiletou dceru Amálku a pracují na vlastním potomkovi. "Bude se jmenovat Vincent Vega. A bude mít iniciály VV," prohlásil Ivan s tím, že je mu ale úplně jedno, jestli bude mít kluka nebo holku. Manželskou harmonii dvojice chytře vyřešila pronajmutím dostatečně velkého bytu, aby si nelezli na nervy.

Jak tedy oslaví 17. listopad letos? "Půjdeme se podívat na Národní, stejně jako loni, potom vypneme mobily a provedeme nějakou lowcostovou romanťárnu," uzavřel Ivan s úsměvem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy