Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Pikantní detaily z ložnice Meghan Markle: V posteli je vévodkyně velmi přizpůsobivá!

A jedeme...
Zdroj: profimedia
+ Dalších 25 fotografií
Meghan Markle (36) je momentálně snad nejostřeji sledovanou ženou na planetě. O životě vévodkyně ze Sussexu chtějí lidé vědět úplně všechno. Teď unikly detaily o tom, jaká je v posteli!

Co se děje, když zaklapnou dveře ložnice vévodů ze Sussexu? To ví jenom Meghan Markle a princ Harry (33). Ještě za časů, kdy byla jen obyčejnou americkou herečkou, bývala ale Meghan pořádná dračice. Alespoň před televizními kamerami.

Keith Robinson (44) před lety ztvárnil prvního filmového manžela krásné Meghan, před deseti lety se potkali při natáčení první epizody policejního dramatu. Zahráli si spolu v hodně odvážných scénách, na které Keith stále rád vzpomíná.

"Je to nádherná žena, takže nebylo těžké předstírat, že je mojí manželkou. Byla velmi přizpůsobivá a to je přesně to, co potřebujete při hraní v ložnici a dělání toho, co dělají filmoví manželé," zavzpomínal Robinson pro stanici BBC Radio 5.

Někdy je pro herce obtížné účinkovat v erotických scénách, Keith však byl s Meghan velmi spokojený. "S hereckým kolegou si ne pokaždé sednete, ale s ní to šlo bez problému. Měli jsme několik opravdu intimních scén a Meghan do toho dala všechno. Myslím, že jsme tehdy odvedli dobrou práci," pochvaluje si herec.

Herec si samozřejmě nemohl nevšimnout, že je Meghan čerstvě vdaná. Princi Harrymu poblahopřál k dobrému vkusu. "Máš velké štěstí, Harry. Byla to správná volba!" vzkázal jednomu z následníků britského trůnu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy