Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Petro Palusková, vzpamatuj se! Šokující video s hvězdou Robinsonova ostrova neměl nikdo vidět

+ Dalších 78 fotografií
ta vypadá!
Petru Paluskovou (26) si většina čtenářů pamatuje z první série reality show Robinsonův ostrov. Petra všechny zaujala milou povahou, občasným fňukáním a pořádnými přednostmi. Po skončení soutěže se rychle stáhla do ústraní. Dnes o ní začíná být opět slyšet. Ale není to nic hezkého. Na veřejnost uniklo video, které ji ukazuje dost z formy. Co se s ní děje?

Petra Palusková se proslavila v drsné reality show Robinsonův ostrov Soutěž sice nevyhrála, ale spoustě divákům se nezapomenutelně vryla do paměti. Polovina lidí v ní vidělo hodnou holku, která je sice trochu naivní, ale snaží se lidem pomoci a s každým se snaží vycházet, i když jí zrovna člověk nesedne.

Další lidé jsou zase jasně přesvědčeni o tom, že Petra je obyčejná zlatokopka, která si umí akorát nechat udělat silikony, a pak je předvádět v nějaké stupidní show. Petra už několikrát řekla, že takovou hnusnou kritiku snáší opravdu hodně těžce.

Možná proto se před časem úplně stáhla do ústraní a nebylo po ní ani vidu ani slechu. Jenomže zrovna ve chvíli, kdy se lidé pomalu začali ptát, kde zmizela ta pohledná Petra Palusková, se na sociálních sítích objevila série videí, která nepůsobí zrovna dobře.

Jeden fotograf zveřejnil videa, na kterých je Petra Palusková a je viditelně z formy. Petra na záběrech podivně blábolí, není jí rozumět, nadává fotografovi, potácí se...

Petra o sobě vždy tvrdila, že focení ji baví a chová se jako profesionálka. Tato videa ale ukazují opak. Má snad bývalá Robinsonka problémy s alkoholem? Nebo se snad jednalo o nějakou virózu a Petra byla nastydlá jako kdysi pan prezident Zeman, když se motal nad korunovačními klenoty?

Petru Paluskovou jsme kontaktovali a čekáme na její vyjádření.

Související články

Další články