Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Petro, měla by sis toho svého miliardáře lépe hlídat. Víme, co se bez tebe děje na nestoudné Floridě!

Ještě nedávno si Davida hlídala.
Zdroj: Instagram
Jen co vytáhla paty z Miami a na chvíli opustila svého bohatého přítele Davida, tak se milenec Petry Faltýnové začal chovat jako utržený ze řetězu. Pařil se sexy děvčaty, klopil do sebe jeden drink za druhým a prohýřil celou noc až do rána. Jak se říká "když kočka není doma, tak myši mají pré" a přesně tak to bylo i u Petry Faltýnové.

Ještě nedávno se modelka Petra Faltýnová (37) chlubila fotkami od moře, kde si užívala radovánek se svým proklatě zazobaným Američanem, jenže na chvíli musela odletět a hned podnikatel využil příležitosti. Přeci co oči nevidí, tak srdce nebolí. Proč by si stárnoucí seladon David (59) nemohl užít trochu toho mládeneckého života.

Podle našich informací to byla jedna velká party, kde se střídala sličná děvčata, tekly litry alkoholu a miliardář byl jak utržený ze řetězu, vždyť Petra přiletí až zítra, tak co by se trápil. Asi chytil tak třetí, čtvrtou mízu a musí si užívat života.

Petra si ho už zítra hezky zkontroluje, možná bude trochu pochroumaný s kocovinou a bez energie, ale jestli žije s Petrou, tak musí být na bujaré večírky dost zvyklý, takže se stačí oklepat a užívat si dál, teď zas s rebelskou modelkou.

Ale měla by sis ho, Petro, radši hlídat. Přeci jen nikdo nemládneme a takového týpka s naditým kontem už jen tak nemusíš potkat. A sama musíš vědět, kolik takových zlatokopek v Miami je. Snad všechny lačnící Češky, Slovenky a Rusky po bohatství čekají na svého prince právě na Floridě.

Související články

Další články