Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Petra z Robinsonova ostrova konečně přiznala, jak to má s inteligencí! Bakterie jsou na tom ještě o něco hůř!

+ Dalších 41 fotografií
V reality show Robinsonův ostrov je soutěžící, která většinou shrábne největší odměny a přitom nemusí hnout ani prstem. Ano, řeč je o playmate Petře Paluskové, která má sice prsa jak dva vznášející se balóny, ale inteligence příliš nepobrala. Ale nyní přišel okamžik, který nikdo nečekal. Petra jemně na svém Facebooku naznačila, že si je moc dobře vědoma toho, že není nejchytřejší. Co na sebe tahle krasavice práskla?

Petra Palusková je bezkonkurenčně nejzajímavější postavou celé reality show Robinsonův ostrov. Tahle vnadná kráska je nejslabším členem v celé soutěži, a přesto dokázala přežít nespočet kmenových rad a dostat se až do sloučení.

Petra je takové naivní malé kůzle, které si myslí, že se na ostrov přijeli všichni kamarádit. Už několikrát si v soutěži posteskla, že jí nejvíce vadí, že všem jde o peníze. A nejraději by byla, kdyby se na ostrově všichni spolu pěkně kamarádili

Jenomže Péťa asi zapomněla, že není na žádném skautském táboře, nýbrž v drsné reality show, ve které se hraje o hlavní výhru 2,5 milionů korun. V soutěži vystupuje jako naivní patnáctka a moc tomu nepřidávají ani její typické hlášky, u kterých diváci brečí smíchy. O tom jsme psali ZDE

V současné době je reality show Robinsonův ostrov u konce a všichni soutěžící jsou již doma. Nyní je kolem nich trošku větší rozruch, protože byli v televizi, ale to zase za nějaký čas pomine Soutěžící, mezi kterými je i Petra, objíždí různé dětské domovy a podobná zařízení, podepisují se na kartičky a jsou středem pozornosti.

Ale playmate Petra je jedna z těch, které se to moc nelíbí Všichni jsme si stihli všimnout, že Petra je sice krásná žena, ale inteligence moc nepobrala. A ona sama si to uvědomuje. "Vůbec se necítím na to, abych se šla podepisovat na kartičky dětem ze základní školy. Hlavně ať mě nechtějí zkoušet z učiva. Myslím, že jim budu dobrým příkladem, proč se učit," povzdechla si smutně Petra.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy