Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Petra Kvitová plánuje návrat na KURTY! Co vzkazuje svým fanouškům?

Petra se chce co nejdříve vrátit do hry!
+ Dalších 11 fotografií
Petra Kvitová bojuje za svůj návrat na tenisové kurty, co znamenají svět! Co vzkazuje svým fanouškům?

Nejlepší česká tenistka Petra Kvitová (27) se ozvala po třech dlouhých měsících od zákeřného útoku, který na ni spáchal dosud neznámý pachatel.

„Čas letí a já jsem se vám chtěla ozvat. Jsou to už tři měsíce od útoku a já vám chtěla dát vědět, že pracuji tvrdě na rekonvalescenci. Stále vám ale nemůžu říct, kdy se vrátím. Tenis je ale pro mě obrovskou motivací a co jsem pryč, jsem zjistila, jak moc miluji výzvy,“ píše optimisticky naladěná Petra fanouškům. Momentálně se Petra zotavuje na Kanárských ostrovech v klubu La Santa.

„Změnily se perspektivy mého života, dělám vše pro to, abych dostala na kurtu druhou šanci. Děkuji, že stojíte při mně, a doufám, že se brzo uvidíme!“ pokračovala.

Petra už nějaký ten čas kvůli svému poranění na ruce nehraje a kvůli tomu padá směrem dolů v tenisovém žebříčku WTA. Dnes je tato bývalá světová dvojka na patnáctém místě žebříčku. To vzhledem k její absenci na tenisových kurtech není až taková tragédie.

Kdo by si myslel, že na Petru světový tenis zapomněl, je na omylu. Lze dokonce skoro až s jistotou říct, že si její návrat přeje více lidí než návrat hříšnice Marie Šarapovové, která se na kurty vrací po své obří dopingové aféře.

Mohlo by vás zajímat

Další články